נפגשים כל יום רביעי בשעה 13:00 במלון ביי וויו BayView, חיפה
Meeting every Wednesday on 13:00 at BayView HOTEL, Haifa

10/09/2016 - ערב חברתי 10.9.16 אצל משפ כבירי

ערב חברתי 10.9.16 אצל משפ כבירי

מפגש מועדון 10 בספטמבר 2016, ערב חגיגי לציון פתיחת השנה
                   בבית משפחת כבירי

    חברי המועדון על בני/בנות זוגם, ואורחים נכבדים  רבים, התכנסו לערב חגיגי של רעות וחברה בביתם של חברינו נ/ל יוסי כבירי ורעייתו תמי. על המדשאה שליד הבריכה, בצל העצים הגבוהים וליד שולחנות עמוסי תקרובת וכל מיני תרגימא, שתיה ומוסיקה, נאספו החברים לציין את פתיחת שנת הרוטרי החדשה ואת כניסתו לתפקיד של נשיאנו הנוכחי הלא הוא צביקה יצחקי.

 לאחר שעת התרועעות על כוסיות יין אדום ולבן, שתיה חמה וקרה ומיטב פשטידות וירקות העונה, התיישבו כולם בכיסאות רווי הטל לערב מהנה במיוחד.  הנשיא המכהן צבי קה יצחקי פתח את הערב ואלו דבריו:

"ערב טוב לכולם,

נגיד האזור המכהן גבי אורן ורעייתו, נגידים לשעבר, נשיאי האשכול המכהנים ונשיאים לשעבר, הנגיד המיועד הבא וכל חברי הרוטריונים , אורחים נכבדים!

  הצהרתי בכניסתי לתפקיד על ה"אני מאמין" שלי, שכדי להשפיע על הקהילה מסביבנו יש לבסס ולגבש את המועדון עצמו-בתוכנו (וכן את המועדונים באשכול בפרט ובארץ בכלל). חרטנו על דגלנו בהתאם לרוח הרוטרי את שתי המטרות העקרוניות שהן התשתית הערכית לפעילותנו זו- הרעות והעסקים, דרך שיתוף הפעולה בינינו.

  במועדון חברו יחדיו ותיקים וחדשים, קבוצה איכותית המייצגת תחומים רבים ומגוונים בחיי החברה והכלכלה. שמנו לנו למטרה להעמיק את ההיכרות בינינו, לגבש את הרעות בין לברי המועדון ליזום יחד פעילויות משותפות ולשלב בפעילויות אלו גם מועדונים נוספים. יחד עם הרעות וחשיבותה אין אנו מפחיתים מחשיבותה של הרעות העסקית. בסופו של דבר אנט קבוצה של אנשי עסקים המצווים לשתף פעולה במישור העיסקי על רקע הפעילות המשותפת במועדונים וההפריה העסקית ההדדית תועיל גם לקהילה שמסביבנו. אנו, ההנהלה והחברים ננסה ליישם עקרונות אלה וערב זה הוא דוגמא וצעד נוסף להגשמת מטרות אלו.  אז הבה נשלב כולנו ידיים ונצעד עם חיוך לשנת הפעילות המצפה לנו וניצבת מולנו. איחולי לשנת רוטרי מוצלחת לכולם!"

בשלב זה העביר הנשיא את המיקרופון לאורח  המכובד נגיד האזור, מר גבי אורן , שברך בקיצור ולעניין ואיחל לכולם הצלחה בפעילות הרוטינית בשנה  הבאה עלינו לטובה ואיחל שנה טובה לכל הנוכחים.

  לאחר דברי הברכות הגיעה שעתה של ההופעה האמנותית הזמרת המוכשרת  גב' קליר בן דוד בלווי פסנתרן צעיר ומוכשר הפליאה בשיריה, כשהרפרטואר של כולל שירים ממחזות מוסיקליים, ושירים בעברית, קטעי מוצרט ובאך מעובדים לשירת ג'ז  וסיימה לקול תשואות הקהל באדאג'יו. בשלב מסוים הצטרף אליה בדואט מזכיר הכבוד שלנו ר/דורון מאוטנר מנחה הערב שאוהב ויודע לשיר, וקולו הערב השתלב בקולה של הזמרת המוכשרת. כולנו נהנינו מהביצועים המופלאים, ולאחר פשיטה חוזרת על השולחנות העמוסים כל טוב, קינחנו בריקודים אל תוך הלילה.

  תודות מקרב לב למארחים,   תמי  ונ/ל יוסי כבירי, שזו לא הפעם הראשונה שהם מארחים את חברי המועדון בביתם ליד הבריכה, ולמנהלת אפיק שרותי המועדון ס/נ נאווה וילבך  ולחברות  ר/לאה קורן, ר/חנה צוריאל ור/רחל הולצר שתרמו ממרצן וזמנן להצלחת הערב המהנה.

-----------------------------------------

כתב וערך: ר/ד"ר יורם קנטר

צילומים:    ר/יורם נאומן
2023 © כל הזכויות שמורות למועדון רוטרי חיפה
bullet