נפגשים כל יום רביעי בשעה 13:00 במלון ביי וויו BayView, חיפה
Meeting every Wednesday on 13:00 at BayView HOTEL, Haifa

31/12/2008 - הרצאת דר יהודית זוסמנוביץ, נשים הון ושלטון

על "הון נשים ושלטון"
לפני שהאורחת דר יהודית זוסמנוביץ' יו"ר נעמת,תושבת חיפה נתנה את הרצאתה על "הון נשים ושלטון", ברך שאול את  החברים לשנה החדשה. להוקרה מיוחדת זכה נפתלי ויטמן שתרם  למועדון את הסכום נכבד שחבריו העניקו לו במתנה לרגל יום הולדתו ה 70. שאול ד'אנג'לי הודה לנ"ל דליה שיצר ומשה גן צבי על הארגון המוצלח של מסיבת החנוכה.

פסוק השבוע ניתן על ידי נפתלי בלבן בו ציין לשבח את עמידתם של תושבי הדרום מול הקסמים והגראדים הנורים לעברם. זאב מטר נתן ברכה בינלאומית למועדון הרוטרי רקיאביק .לאחר שמירה רוזן הציגה את המרצה, הרצתה דר' זוסמנוביץ את משנתה.

המרצה הינה תושבת חיפה, מרכזת מועצת ארגוני הנשים בישראל ויו"ר האגף למעמד האישה, הנהגת נעמת. יהודית מפתחת תוכנית להעצמת נשים ובכללן פרויקטים למניעת אלימות במשפחה, ופתוח מנהיגות נשית. לדבריה אין סיבה שהנשים תקופחנה בישראל בכל התחומים  החל מהצגת מועמדותן לכנסת וכלה קבלת משרות במקומות עבודה שונים. המרצה  פועלת ושואפת באופן מתמיד לקדם את רעיון השיויון בין המינים.
אחד מהחברים העיר כי כפצוי לנשים המקופחות לדעת המרצה, תוחלת החיים שלהן ארוכה מאלה של הגברים וגם זו לטובה. כמו כן העיר אחד מהחברים כי בישראל נשים רבות מכהנות בעמדות מפתח, ואפילו נגידת רוטרי ישראל המכהנת היא אישה. הודתה למרצה חברתנו ד"ר אלה סגל.
2023 © כל הזכויות שמורות למועדון רוטרי חיפה
bullet