נפגשים כל יום רביעי בשעה 13:00 במלון ביי וויו BayView, חיפה
Meeting every Wednesday on 13:00 at BayView HOTEL, Haifa

31/01/2006 - נשיא רוטרי עולמי מבקר בחיפה

בערב שאורגן למופת על ידי רוטרי חיפה ניתנה הזדמנות  לנשיא העולמי  שטנהמר להביא בפני הנוכחים את עיקר רעיונתיו כנשיא עולמי. הנשיא ציין בהרצאתו את מגמת רוטרי עולמי למנוע קיטון מספר חברי הארגון בעולם הנובע בחלקו בגלל  הרעה במצב הכלכלה העולמית. כמו כן הוא ציין כי שם לו כמטרה ליסד מועדוני רוטרי בסין, קובה  , קפריסין רוסיה  ועוד. הנשיא ציין לשבח את פעילות רוטרי באשכול חיפה, והודיע שיציע למועדונים בעולם ללמוד מנסיון הישראלים.

פסוק השבוע הובא על יד  חברי מועדונים מהעדות השונות (יהודים, מוסלמים בהאים, נוצרים, דרוזים). מועדון רוטרי  קישון שחגג 50 שנה להווסדו חילק אותו לרוטריונים מצטיינים ממועדונו.(דרך אגב, מועדון רוטרי חיפה הוא הספונסר של רוטרי  קישון והביא להקמת המועדון לפני 50 שנה). נשיא רוטרי חיפה ברך את הנשיא העולמי  וציין את פעילותיו המיוחדות של המועדון , ובין היתר בשליחת קבוצות נוער יהודי וערבי , בקיץ לארצות הברית.

את הערב הנעימה זמרת האופרה קרצר איריס . בכניסה, בפואיה  נגנו הכליזמרים מקונסרבטוריון העירוני קרית ים, באדיבות מועדון רוטרי קישון, נגן ראשי  בקלרינט - מקסים סולניקר. בכניסה לאולם התכבדו האורחים בתקרובת של עוגות ויין.
2023 © כל הזכויות שמורות למועדון רוטרי חיפה
bullet