נפגשים כל יום רביעי בשעה 13:00 במלון ביי וויו BayView, חיפה
Meeting every Wednesday on 13:00 at BayView HOTEL, Haifa

30/06/2010 - טקס חילופי נשיאים - דני פסלר מחליף את אלברט לינקולן

דבר הנשיא,  דני פסלר - טקס חילופי נשיאים, 30.6.2010 – מועדון רוטרי חיפה

" מעט ניחוח דבק תמיד ביד שמגישה את הורד " (פתגם סיני עתיק).
הנתינה פותחת את תהליך הקבלה. כשמתאגדים סביב מטרה ראויה ושואלים: "איך אנחנו יכולים לשרת ?" התמורות מגיעות בעוצמה שלא ניתן לתאר. זהו רוטרי במשפט אחד... או כפי שניסח לאחרונה הנגיד מוטי בר דגן: ארגון הרוטרי - הוא ארגון עולמי א- פוליטי של אנשי עסקים ובעלי מקצוע מובילים בתחומם,המאוגדים במועדונים חברתיים,ללא הבדל דת ,לאום, גזע או מין   המקיימים פעילות הומניטארית התנדבותית בקהילה ובעולם. לכל מועדון בעולם אליו יגיע רוטריון, כשבדש חולצתו סיכת התנועה, הוא יתקבל בברכה וירגיש בבית .
ב-1905 הקים פול האריס את הרשת החברתית הראשונה בזמנים המודרניים. בחזונו הוא ראה את הרוטריונים מפתחים סולידריות גלובלית מתוך אמונה בערכי הרעות, השירות והנתינה לקהילה כשסיסמתו :    Service above self מהדהדת ומתעצמת אל תנועה המונה כיום מעל 1.2 מיליון רוטריונים בכ- 32,000 מועדונים הפזורים ב-200 מדינות שונות- תנועה חובקת עולם ומחויבת לתיקונו.  לכל מועדון בעולם אליו יגיע רוטריון, כשבדש חולצתו סיכת התנועה, הוא יתקבל בברכה וירגיש בבית. אני גא להיות רוטריון ואוהב את מועדוננו המספק לנו בסיס, עם היסטוריה מפוארת, לפעילות התנדבותית לצד חיזוק והרחבת מעגלי חברות.
עם כניסתי לתפקיד הנשיא, אני מבקש להודות ולברך את קודמי נ"ל אלברט לינקולן על שנת הרוטרי שעברה תחת ניהולו באופן מופתי ועל תרומתו ותרומת הנהלתו לחיזוק איתנותו של המועדון. פעולות ההנהלה שקדמה הבטיחו לכולנו המשכיות איכותית וציפייה לפיתוח ושגשוג. אני חש כי על אף האתגרים שעמדו בפנינו בשנה החולפת אנו נכנסים לשנה חדשה מגובשים וחזקים יותר ועל כך תודה לאלברט ולצוותו.
סיסמת הנשיא העולמי השנה היא: "Building Communities Bridging Continents". נגיד האזור, מוטי בר דגן אימץ את הסיסמא והתאים אותה לעברית: "קשר לקהילות וגשר ליבשות". בכדי להתחבר לסיסמת הנגיד פתחתי את המילה קשר כראשי תיבות לשלושת עמודי התווך של תנועתנו: קהילה, שירות, רעות ולכך הוספתי : אנשים למען אנשים.  ונוצרה סיסמתי לשנת הרוטרי החדשה : קש"ר – אנשים למען אנשים. אני מבקש לאחל לכולנו ששנת הרוטרי החדשה תהיה מלאה בפעילות מטפחת רעות וחברות, בונה ומחזקת את הקהילה ומעודדת עשייה מרובה במישור התנועתי, הן ברמת האזור והן במישור הבין לאומי. שתהא זו שנת קש"ר !! 

 
2023 © כל הזכויות שמורות למועדון רוטרי חיפה
bullet