נפגשים כל יום רביעי בשעה 13:00 במלון ביי וויו BayView, חיפה
Meeting every Wednesday on 13:00 at BayView HOTEL, Haifa

27/02/2015 - טיול המועדון לתל אביב

 טיול המועדון בתל אביב- יפו עם חברי מועדון רוטרי חיפה- -26-28 בפברואר, 2015

בחודש פברואר ערכו חברי המועדון טיול בעיר תל אביב.
הטיול היה מוצלח וכלל סיורים וביקורים מהנים במגוון מקומות וביניהם מוזאון הטרקטורים, גן בצמחים, פרק העצים המיוחדים, מסעדה ביפו ועוד.

את ההתרשמות העמוקה מטיול סוף השבוע של המועדון בתל-אביב-יפו, סיכמה נחמה, אשת חברנו ר/שלום וואנו שהשתתפה בטיול ועמדה בכל המשימות למרות רגלה הפצועה.
הרי הסיכום של נחמה בשפתה הייחודית לה , כפי ששלחה במכתב תודה לנשיאנו יוסי כפירי:
ליוסי כפירי נשיא המועדון שלנו:   תודה על טיול קסום, מפתיע ומופלא אותו חווינו בזכות בחירתך- לעילא ולעילא תל אביב - העיר הלבנה הגישה לנו את צבעוניותה במתנה. תרנו את העיר – חרשנו אותה רגלית, חוויה – אפשר לומר ממש מבראשית, זימרנו עם אריק איינשטיין ששירת חייו היא ירושה לדורות, בעיר בה בחר  ברדיוס  כה קטן לחיות. משחק ושירה, מורשת וסגנונות בנייה, גרים בכפיפה אחת בעיר בשלום, וללא הפסקה. סיפורי נוסטלגיה מרגשים, מפתיעים מספרים על חיים תוססים- שלעולם לא מתיישנים: בתי קפה בהם העט לא נלאה מלכתוב על חיי יום יום סוערים שהיו שיגרת הנוף. טעם מתוק של יין חובר לשירת משורר רעב אך הדיו , אבוי, משרטט מרירות וכאב עשן סיגריות מתאבך אל החלל  סיפורי חיזור, בגידה , כלה וחתן, עולים אל על. טעמים לרוב ספגנו במהלך הסיורים אצל  "סבתא" ביפו , התענגנו גם על סיפורים.
לבושים חגיגית ובלי דעה קדומה הוזמנו להצגה קלאסית- בתיאטרון הסימטה חייכנו- כי תמיד מעניין גילוי על זוגיות רבגוונית כזאת ממומשת וגם- בלתי אפשרית, פינוקים לרוב קבלנו, ישבנו – ללא שום מסע- אל המלון הגיעו אלינו אמנים- ואנחנו- על הכורסה, נהנינו וצחקנו מבעיות של אחרים העיקר שמאיתנו יצאו השחקנים האמיתיים....    לא כל הימים הכורסה היתה מנת חלקנו כי במרתון התל אביבי גם אנו השתתפנו : מרגע היציאה מחיפה, כבר הגענו למשתלה בבית אליעזר ומשם היישר  למוזיאון הטרקטורים נוסטלגיה בעין ורד חרשנו ברגל שעות ארוכות  את תל אביב לאורכה ולרוחבה, אם כך גם לנו מגיע אות המרתון- כי הגענו ליעדים בהצלחה.   האמת, יוסי, נשיאנו היקר,  בימי הטיול,  זכינו ב"מרתון פרטי", בכל רגע ודקה היינו בחברה נעימה, שיחות חולין באוירה של חג, ספגנו לגוף ולנפש שפע טעמים, מראות וסיפורים,  לך, בתודה,  מכל הלב,  נגיש, זר פרחים,   נחמה וואנו.                                
---------------------------------------

 ערך: ר/יורם קנטר

צילומים: ר/יורם נאומן שלמה אסיף     

 

 

 

 

 

2024 © כל הזכויות שמורות למועדון רוטרי חיפה
bullet