נפגשים כל יום רביעי בשעה 13:00 במלון ביי וויו BayView, חיפה
Meeting every Wednesday on 13:00 at BayView HOTEL, Haifa

24/10/2007 - הרצאת העיתונאי קלאדיו פליארה

בתאריך 24/10/07 הרצה העיתונאי האיטלקי קלאודיו פליארה, שהוא הנציג הבכיר של הטלויזיה האיטלקית במזה"ת: "מבט של עיתונאי איטלקי על המצב במזרח התיכון ". המרצה הינו דמות ידועה מאוד באיטליה . המרצה ספר על חויותיו בסיקור האירועים הבטחוניים מישראל (בשדרות, בחיפה ובקרית שמונה במהלך מלחמת לבנון השניה, בבית חנון ובלבנון) . קלאודיו מנסה לסקר את האירועים בצורה אוביקטיבית. הוא רואה את חיפה כדוגמא לשכנות טובה בין ערבים ויהודים.
הציג את המרצה זאב מטר. הודה לו שאול ד'אנג'לי- שני האיטלקים  במועדוננו... משנתו של העיתונאי: http://www.theamericanmag.com/article.php?show_article_id=448

 המועדון כיבד בדקת דומיה את זכרו של מאיר פלד חבר המועדון שהלך לעולמו. בישיבה הועלה זכרו של יצחק רבין,ז"ל.  זיגי שאול ברך "בברכה בינלאומית את מועדון  ביטריצה ברומניה. כנגד נבחרת העיר  שחקה מכבי חיפה.

החודש לפני 7 שנים נתקבל דוב מרום למועדון והנשיא שלח לו "ברכות רעות". בקבוקי יין הוגשו לחברים לרגל הולדת נכדתו הרביעית של יורם נאומן- נועה. גם נציג נוער  טריומפ, מגדלי , הנוסע המתמיד בין חיפה לארה"ב כבד את המ ועדון בנוכחותו. הוא ספר על ארגון משלחת  נוער טריומפ בקיץ הקרוב.
2023 © כל הזכויות שמורות למועדון רוטרי חיפה
bullet