נפגשים כל יום רביעי בשעה 13:00 במלון ביי וויו BayView, חיפה
Meeting every Wednesday on 13:00 at BayView HOTEL, Haifa

24/01/2008 - ערב גאלה

24/1/08 ערב גאלה של המועדון עם להקתשבא של שלמה גרוניך

ערב גאלה של רוטרי חיפה נערך ביום 24/1/08 ב"קריגר" בחסות ראש העיר יונה יהב. נשיא רוטרי חיפה אורי שנבל, נגיד רוטרי ברוך ברק,  וראש העיר יונה יהב ברכו את הנוכחים. את הערב הנחה בכשרון רב חבר המועדון יוסי כפירי.
הופעה אומנותית- להקת שבא החדשה בנהולו של שלמה גרוניך.
הערב המוצלח נערך בזכות חברי ועדת הגאלה, אורי שנבל, מזכיר ועדת הגאלה - זאב מטר, שלמה אסיף, גבי אשד, שלמה דביר,אדי חי, יוסי כפירי, אריה לבנוני, לדר נחום, אלי ליכטר , אליאיל ענר , מירה רוזן ושזיפי מרים וחנן.
 הנשיא אורי שנבל ציין לשבח את   מרים שזיפי - יו"ר ועדת הגאלה, חנן שזיפי, שלמה אסיף שלמה דביר והארי זסלר יו"ר קרן הכט ומירה רוזן.על עזרתם הרבה בארגון.

תודה מיוחדת מגיעה לתורמים: מנהל קריגר ראובן אפרתי, ירון עופר- ארגון אמנותי, אודי ויסמן- קפה גרג, אביבה אירועים, קונדיטורית שני, פרחי גרעיני, גבי כץ - עיצוב שולחנות, ראובן זיו- תרומת יין ותכשיטי גראס, וכמובן למאות התורמים.

צילם וסיקר יורם נאומן.

נאום הנשיא אורי שנבל בערב הגאלה:
כבוד ראש העיר מר יונה יהב,
נגיד האיזור מר ברוך ברק,
נגידה  מיועדת,
נשיאי מועדוני רוטרי,
חברי מועדון רוטרי חיפה,
אורחים נכבדים,

נפלה בידי זכות גדולה לכהן בתפקיד נשיא מועדון רוטרי חיפה,המועדון הגדול בישראל, בשנה  בה אנו חוגגים 75 שנה להיווסדו של המועדון ולקיים ערב גאלה זה שהינו גולת הכותרת של איסוף כספים ותרומות לפעילותינו המתמשכת ורבת השנים בקהילה  ולטובת הקהילה.
קצרה היריעה מלספר לכם על כל מגוון  פעילויות המועדון  בתחומים שונים אך היות והקדשתם ממיטב כספכם ברכישת כרטיסים או בתרומה למודעות, אספר לכם כי מועדונינו אכן פעיל כל השנה בעזרה לקליטת עליה ויושבים בתוכנו היום מספר עולים לא קטן כאורחנו. אנו פועלים בתחום המלחמה בתאונות הדרכים, למרות שאנו יודעים  שלבדינו לא נפתור זאת, אך אנו מקוים שגם פעילותינו תעזור במשהו.
אנו תומכים ומסייעים לכמה בתי ספר כמו בית ספר אורים ובית ספר עופר אשר נציגיו כאן איתנו. מועדונינו עוזר בהפעלת קייטנות קיץ לילדים יהודים וערבים בעיר. מועדונינו ,זו השנה השלישית שולח משלחת נוער מעורבת יהודים מוסלמים ונוצרים לקליפורניה על מנת ליצור מנהיגות עתידית משותפת. מועדונינו תומך בבית הסעדה בעין הים ובאספקת מזון לאורך השנה. מועדונינו תורם כל שנה עשרות מלגות לסטודנטים ולמשפחות בעיר.
בתחומי החברה במועדון ומחוצה לו מועדונינו פעיל מאד,בעיקר בשנה זו  בהנהגתי ,וקיימנו ערב גדול במסגרת פסטיבל הסרטים שכלל מלגות ל-2 יוצרים  צעירים בתחום הקולנוע, ובחודש מרץ נארח  מעל 200 רוטריונים  בחיפה לרגל חגיגות ה- 75 .
כל זאת רבותי לא ניתן לקיים ולבצע ללא שיתוף פעולה ועזרה כמעט יומית מעירית חיפה ובראשה יונה יהב שרואה בעזרה לקהילה, את אחת מהפעילויות החשובות בעיר וזאת בעזרתן של ברכה סלע ,רחל מתוקי ואחרות  שאיתן  אנו בקשר רציף ומודים להן על כך.
לפני שאסיים ברצוני להודות לצוות המדהים שטרח על ערב זה, וראשית למרים שזיפי ובעלה חנן, לשלמה אסיף  שעל הכרטיסים, יחד איתם תודתינו למירה רוזן ולשלמה דביר על תרומתו הנאה, למר הרי זסלר יו"ר קרן הכט על עזרתו השוטפת. אני מבקש להזמין את מרים  חנן ושלמה  לקבל ממני פרחים כאות הוקרה על עזרתם, אני מקווה שתיהנו מערב זה , ושוב תודה לכולם.
2023 © כל הזכויות שמורות למועדון רוטרי חיפה
bullet