נפגשים כל יום רביעי בשעה 13:00 במלון ביי וויו BayView, חיפה
Meeting every Wednesday on 13:00 at BayView HOTEL, Haifa

22/03/2009 - המועדון מאמץ יחידת צנחנים פלוגה, עוטף עזה

ביום שני בערב 23.3.09 התקיים אירוע הצדעה שערכו מפקדי פלוגת החוד יחידה 101 של חטיבת הצנחנים –האירוע נערך בחסות מועדון רוטרי חיפה ומלון הר הכרמל . מנהל המלון- מישקה, הקצה אולם ל100 חיילים ומפקדיהם העניק להם ארוחת ערב בחדר האוכל של המלון.

את הערב פתח סמ"פ הפלוגה בתפילת יזכור לחללי חטיבת הצנחנים, לאחר מכן נערך טקס הוקרה וחלוקת תעודות ללוחמים המצטיינים במבצע עופרת יצוקה, חולקו תעודות למשתחררים מהפלוגה ונערך טקס קצר להחלפת מפקדי הפלוגה. מפקד הפלוגה היוצא סרן יוחאי זימן שנפצע במלחמה פורש מצה"ל ואת מקומו תפס המ"פ הקודם סרן ישי רוזיליו שמלווה את הפלוגה כבר שנתיים וחזר לפקד עליה לאור פציעתו של זימן.  המ"פ היוצא כבל על הכתבות בתקשורת המפקפקות במוסריות חיילי צה"ל ודיבר בשבחם של החיילים והמפקדים ושמירתם על ערכי כבוד האדם באשר הוא גם בעיתות מלחמה. הוקרן סרטון קצר המתאר את אחוות הלוחמים במסעות ובלחימה לרול תשואות ושירת החיילים באולם. המפקדים ציינו את רוח ההתנדבות והלחימה של החיילים וההקרבה למען מדינת ישראל ושלום תושביה.
בהמשך הטקס המכובד הוזמן נשיאנו גדי כהן לקבל את מגן ההוקרה על תמיכת המועדון בחיילי הפלוגה לאורך השנתיים האחרונות, המ"פ הודה לגדי על הציוד החם שנשלח במלחמה, ועל חסות המועדון לערב זה.
את הערב חתם הזמר אלי סודרי ששר והרקיד את החיילים בהתנדבות כמובן.
2023 © כל הזכויות שמורות למועדון רוטרי חיפה
bullet