נפגשים כל יום רביעי בשעה 13:00 במלון ביי וויו BayView, חיפה
Meeting every Wednesday on 13:00 at BayView HOTEL, Haifa

20/07/2008 - מפגש ועדת הקליטה במעון העולים

טקס הענקת טלויזיה במעון העולים, היה אמור להיות טקס רגיל עם נאומים וגילוי השלט עם התורם, אך הוא הפך לטקס מרגש מאוד, מנהלת מעון העולים גב' דבורה הכינה לנוכחים הפתעה - בצורה של מסיבת סיכום שנתית, בוגרים מפרויקט סל"ע ופרויקטים אחרים, סיפרו כי תרומות מועדון רוטרי עוזרות להם בתחומים שונים ובזכותן הם זוכים לשיפור באיכות חייהם במעון העולים, בהנאתם בזמנם הפנוי. כאשר עומד לרשותם הציוד הרב שנתרם ע"י הרוטרי - טלויזיה, מחשבים, פסנתר וכו'..
וכן הטיולים שמאורגנים עבורם וגולת הכותרת הן המלגות לסטודנטים שמענק מועדון רוטרי חיפה לסטודנטים עולים. כמו כן נמסר מידע בנוגע למה שעושים הסטודנטים לאחר קבלת המלגה אשר תומכת בהם ונותנת להם "רוח גבית" כאשר הם עצמם תורמים לזולתם וכאשר הם באים לטפל בנושאים הנחוצים לקהילה הסובבת אותם, וזאת על פי התחיבותם טרם קבלת המלגה. כל הפעולות הנ"ל נעשות בהכוונת  הנהלת מועדון העולים והעובדים הסוציאלים הקשורים בפרוייקט זה.

המשתתפים בטקס צפו במצגת קצרה על הטיולים שנעשו במימון המועדון ואת תרומתו של חברנו דוד לוקוב, אשר מלווה מקרוב את הפעילות. תקוות מועדון רוטרי חיפה היא שהקשר עם מעון העולים יגבר לאור הבטחתה של יו"ר הוועדה חנה צוריאל להגביר את הפעילות המשותפת בעתיד הקרוב. תודות נאמרו לחברינו נג"ל קני גרדינגר על התרומה של טלוויזיה חדישה 40" למעון העולים. השתתפו באירוע נ"ל אדי חי, נ"ל אלי ליכטר, חנה צוריאל, דנה נוף, שלום וואנו, המזכיר לשעבר נחום לדר, וכמובן נשיא המועדון כהן גד. כל לחי לכולם!!! 

2023 © כל הזכויות שמורות למועדון רוטרי חיפה
bullet