נפגשים כל יום רביעי בשעה 13:00 במלון ביי וויו BayView, חיפה
Meeting every Wednesday on 13:00 at BayView HOTEL, Haifa

17/07/2013 - אמנון פיראן

 עו"ד אמנון פיראן - תמצית
בעל מעל 20 שנות ניסיון בתחום הביטוח בהן מילא תפקידי ניהול שונים בחברות ביטוח שונות באגפי ביטוח חיים ובריאות. בין תפקידיו האחרונים כיהן כמנהל תחום הפרט של אגף הבריאות בפניקס חברה לביטוח. במהלך השנים בענף הביטוח רכש אמנון השכלה משפטית ואז פנה לעיסוק מלא בתחום המשפטי בו הוא עוסק כיום. עיקר עיסוקו המשפטי הוא בתחום הביטוח והנזיקין, ייעוץ ביטוחי לגופים שונים, מייצג לקוחות מוסדיים ולקוחות פרטיים וכן בתחום העברה בין דורית של עסקים ונכסים בתוך המשפחה.
-משמש כיועץ משפטי בהתנדבות של עמותת קהילת רימון בכפר סבא. העמותה עוסקת בשילובם של חוסים בוגרים בקהילה, בדיור ובתעסוקה.
-חבר בוועדת הביטוח של ועד מחוז תל אביב של לשכת עורכי הדין.
-חבר בוועדת הנזיקין של לשכת עורכי הדין.
משרד: עזריאלי המגדל העגול – קומה 17, תל אביב. טלפונים: 073-7282131 , 054-4534903. מייל: amnon.firan@gmail.com

הביטחון העתידי שלנו, כיצד להבטיח ולהטיב עם עצמנו
ההרצאה עוסקת בתיאור תחושת חוסר הביטחון הבסיסי של בני האדם המתחיל בשחר ינקותם. המאפיין הקבוע בחיינו הינו השינוי המתמיד בכל הקשור אלינו פיזית ולסביבה בה אנו חיים, פועלים ונושמים. דוגמאות לשינוי המתמיד נמצא בין השאר בתחום המעברים בהיסטוריה, התארגנות חברתית, הבסיס הכלכלי של החברה, מדדים כלכליים, תקשורת, לאומיות ועוד ועוד.
חוסר הביטחון המתמיד מביא אותנו לחפש משענת ובחיים המודרניים מצאנו זאת בדמות מכשיר שנקרא ביטוח, בצורה ישירה ובהשאלה. ההרצאה סוקרת בתמצית את ביטוחי הבריאות והסיעוד בישראל, את "ביטוח" הירושה ואת "ביטוח" הנכסים שביחסים.
ההרצאה עוברת לסקירת מדד האושר מול הביטחון הכלכלי של בני האדם ומביאה ממצאים על כך כי אין התאמה ישירה בין העושר הכלכלי לבין האושר הפרטי של בני האדם. לבסוף מסכמת ההרצאה רעיונות שונים התורמים לאושר האישי שלנו, איך להיטיב עם עצמנו ואיך לדאוג גם לדורות הבאים.

2023 © כל הזכויות שמורות למועדון רוטרי חיפה
bullet