נפגשים כל יום רביעי בשעה 13:00 במלון ביי וויו BayView, חיפה
Meeting every Wednesday on 13:00 at BayView HOTEL, Haifa

16/07/2008 - חברי רוטרי מבקרים במועדון אחוה

ב-  16 ביולי התקיים במועדון "אחווה" - איגוד נכי חיפה והצפון, ברחוב אלנבי 69 בחיפה, ערב לכבוד הופעת ספר שיריו של נפתלי בלבן, חבר מועדון רוטרי חיפה, חבר אגודת העיתונאים ומנהל בית מילר לשעבר. וגם לקראת צאתו בקרוב לאור של ספר סיפוריו "אל אחוזה הקטנה". השחקן אבי פן מבעלי חנות "קרון הספרים" בקריית טבעון ויעל בלבן אשת המחבר, קראו מיצירותיו.
ספר שיריו של נפתלי "זכרי את הקסם" יצא לאור בהוצאת "פרדס". נפתלי סיפר לקהל על דרכו בכתיבה, ועודד אנשים הכותבים לפרסם את יצירותיהם, כי לדידו אין עונג גדול מלהוציא ספר.
הוא נוהג לכתוב בבתי קפה שונים. .
השירים שהוקראו נוגעים בנושאים שונים כמו: "מייק ברנט", (בן דודו), גרמניה ויחסנו אליה, מוסיקה ובוב מארלי, זוגיות ועוד... נפתלי סיפר גם על ספר סיפוריו המתאר את ילדותו בפולין, לאחר מכן את שנות נעוריו באחוזה סמוך לבית חולים כרמל. על מרכז חורב כאשר נקרא אז  "התחנה הסופית", על שדה התעופה ברחוב פרויד, על מעברת העולים  ברחוב אינשטיין ועל נחש שנלכד בצריפם במעברה. הקהל נהנה מן הכנות, האותנטיות וההומור בכתיבתו של נפתלי.

מועדון אחוה מנוהל ע"י יפה חן הנמרצת והחביבה אשר קיבלה את האורחים בסבר פנים יפות.

בנוסף לנכים חברי המועדון, נראו גם העיתונאי הוותיק אורי שרון  הציירת טטיאנה בלוקוננקו ,, ומספר חברים מבכירי מועדון רוטרי חיפה -  נ"ל שאול דאנג'לי, האני אלפאר, יוסי כפירי, שלמה פלדהמר ורוברט ויזר אורח  מארה"ב. חברי מגזין הטלוויזיה הקהילתית "זמן חיפה" תעדו את הארוע לצורך הפקת כתבה לשידור בכבלים ובלוויין.

נפתלי כבר השתתף באירועים קודמים לרגל השקת ספריו בספריית פבזנר, בבית חנה חושי ברחוב מוריה ובערב קבוצתי עם סופרי חיפה במרכז הדתי בנווה שאנן.
הנחה עמיקם יסעור, אשר שני מאמרים מפרי עטו על ספריו של נפתלי חולקו לקהל.
2023 © כל הזכויות שמורות למועדון רוטרי חיפה
bullet