נפגשים כל יום רביעי בשעה 13:00 במלון ביי וויו BayView, חיפה
Meeting every Wednesday on 13:00 at BayView HOTEL, Haifa

15/03/2010 - מפגש בינמועדוני של האופן הפנימי חיפה

בערב זה שאורגן ע"י מועדון ה"אופן הפנימי" חיפה נפגשו כ - 80 משתתפות ממועדוני ה"אופן הפנימי" בצפון וכן אורחות רבות. בתחילה התקיים מפגש רעים באכסדרה, שכלל חבוקים, חיוכים וכיבוד עשיר. בהמשך הקהל הוזמן לאולם ע"ש מולי דגני , בו התקיים הטקס הרשמי שהונחה על ידי שלומית קירשטיין.
ברכו: נשיאת מועדון ה"אופן הפנימי" חיפה - אווה חורי, נשיא מועדון רוטרי חיפה, ד"ר אלברט לינקולן שהדגיש ש"אם נהיה מאוחדים, נגיע להישגים". ברכה גם נל' תרצה דביר, שהעלתה על נס את שיתוף הפעולה הפורה בין המדעטק לבין ה"אופן הפנימי ". חנה שרודק, יועצת ראש העיר למעמד האישה, הצהירה שדלתה פתוחה תמיד לפני כל הנשים . 
החלק האמנותי של הערב כלל הופעה מקסימה של אבינועם קולודני ואשי גבע, אשר שניהם אנשי הייטק וגם בוגרי בית הספר תיכון עירוני ג' בנווה שאנן ומזה שנים רבות הם מופיעים במסגרת להקה בת שני אנשים, המספרת את סיפורה של ארץ ישראל היפה בשירה, נגינה ומלל. בהופעתם הושם דגש על שמירת הטבע בישראל . הם השמיעו הסברים מאלפים על מאה שנות ציונות בישראל וכן שרו משיריהם של: נתן אלתרמן, נעמי שמר, אלכסנדר פן, עלי מוהר ואחרים . הקהל השתתף בהתלהבות רבה בשירה בציבור וחווה הנאה מרובה .

מאת יעל בלבן - מזכירת ה"אופן הפנימי" חיפה .

צולם על ידי נפתלי בלבן
2023 © כל הזכויות שמורות למועדון רוטרי חיפה
bullet