נפגשים כל יום רביעי בשעה 13:00 במלון ביי וויו BayView, חיפה
Meeting every Wednesday on 13:00 at BayView HOTEL, Haifa

12/09/2009 - מסיבת ראש השנה אצל משפחת יוסי ותמי כבירי

ב מוצאי השבת של  ה 12 בספטמבר, התקיים ערב קסום של "שבת אחים גם יחד"  מפגש רעות של חברי המועדון, בני/בנות הלוויה ואורחים/ות רבים, בגינתם הנפלאה של נ"ל יוסי כבירי ורעייתו, על הדשא סביב לבריכה. מעל למאה משתתפים התקבצו בכיסאות הפלסטיק הלבנים,  עם כיבוד ושתייה,  למפגש רעות משותף.

פתחה את הערב יו"ר ועדת הרעות, אריאל מרקל, ולאחריה ברך את קהל המשתתפים נשיא המועדון, אלברט לינקולן, הוא עמד על הייחודיות של  המספר תשע אצל העדה הבאהית, ששם הנומרולוגיה רומזת למילה באהא, וכן על כך שמספר עדות ודתות חוגגות כל אחת את השנה החדשה, ולכולם הוא מאחל שנת רעות, שנת התגשמות ובריאות,  כל חבר וחבר ביום השנה החדשה הייחודי לו ולאמונתו. בתאריך וביום שלו. אריה ברגמן שטרח ועמל מאחורי הקלעים העניק לזוג המארחים שי- עציץ גדול ופורח, בתודה על שהעמידו את ביתם וגינתם בלב פתוח ונפש חפצה לאירוח  מסיבת ראש השנה התש"ע.
התוכנית האומנותית הייתה מכובדת ותואמת את המעמד. מר יובל כנפי  , מנצח ומארגן מוזיקלי , הנעים על קלידי הפסנתר,  וצמד זמרי אופרה- שיראל חידקל  בסופרן, ואבי בלונדהיים עם הבס העמוק הנעימו לנו את הערב בקטעי סולו  ודואטים  מתוך מחזות מוזיקלים של רוג'רס והמרשטיין, הקוסם מארץ עוץ, סיפור הפרברים, קטעי אופרה מפנטום האופרה, שירי סשה ארגוב , שלמה המלך ושלמי הסנדלר וקזבלן, ועד לסיום מרגש בדואט  מפורגי ובס.

עם סיום החלק האומנותי, נחפזו הנוכחים לשולחנות עמוסי הסלטים הטריים למינהם, פחזניות ומאפים, דגים וממולאים, ולעוגיות ולעוגות שזה עתה נאפו- ממש חמות מהתנור.  רק לאחר שהשביעו את רעבונם בזלילה כיד המלך, מרוצים מהתכנית האומנותית המעניינת ומהערב המהנה -פנו החברים כל אחד לביתו. המזל הגדול היה- שהגשם אותו לילה הגיע רק בחמש בבוקר..

אריאל מרקל, שניהלה את הערב ביד רמה מבקשת לומר לחברי המועדון: " מסיבת "ראש השנה" מאחורינו; הייתה מכובדת, מהנה ותרבותית. אני תקווה שסייעה להעמקת הרעות בין חברי המועדון. לעניות דעתי, מתכונת של הופעה תרבותית מכבדת ולאחריה הכיבוד, מאפשרת לחברי המועדון זמן איכות להנאה ולהחלפת רשמים ולא ללכת הביתה מוקדם. ברצוני להודות לכל שעשו במלאכה להצלחת האירוע, כי הצלחת אירוע מתאפשרת רק בעבודת צוות משותפת, כפי שהייתה בהכנת האירוע, במהלכו ולאחריו. מימוש אירוע מוצלח כלל הכנות מרובות, תיאומים והזמנות, רכישת מוצרי מזון שתייה וכלים ח"פ, הבאת תשורות, כסאות ושינועם , סידור השטח וניקיונו, סידור כסאות ושולחנות, השאלת ציוד, גביית כסף ורישום, סידור המזון על השולחנות, צילום האירוע ותיעודו באתר המועדון, פירוק ופיזור השולחנות והכיסאות, ניקיון והכשרת השטח לאחר האירוע. על כך התודה לכל שעסקו ואני תקווה שלא שכחתי מי מהשותפים או מפעילות העשייה הברוכה.
תודה מיוחדת ליוסי ולתמי כבירי על פתיחת מעונם הנאה לחברי המועדון. תודות לאריה ברגמן, אלי חכים, מירה רוזן, עופר אדלמן , יוסי כפירי, מיכל ושלמה פלדהמר, אלה ותולי סגל, נאוה וילבך, חנה צוריאל, צביקה וייצנר, אביבה רוטר, שולה ויורם קנטר, יורם נאומן, עודד ויוכי פלר, זאב מטר ושלומית קירשטיין. שתהא לכולנו שנת תש"ע נהדרת, וברכת שנה טובה ומבורכת, כתיבה וחתימה טובה לכם ולכל בני משפחותיכם (וגם אנחנו מצטרפים לברכות מקרב לב...)
2023 © כל הזכויות שמורות למועדון רוטרי חיפה
bullet