נפגשים כל יום רביעי בשעה 13:00 במלון ביי וויו BayView, חיפה
Meeting every Wednesday on 13:00 at BayView HOTEL, Haifa

12/02/2011 - הגאלה השנתית

באווירה חגיגית התכנסו חברי ארבעת מועדוני אשכול חיפה, רוטרי חיפה, הוד הכרמל, כרמל ומוריה,  לאירוע המרכזי של השנה – ערב הגאלה . הערב התקיים באודיטוריום חיפה, ונפתח במפגש רעים חברתי בפואייה של האודיטוריום. חברי המועדונים במחלצותיהם, הרבה אורחים ואורחות, שופעי בלוריות, מאפירי שער, ומקרחים ומחומצנות, נהנו מטעימת תופינים עוגות ושאר דברי תרגימא  שנתרמו לערב זה , בשילוב פירות עונה ויין שסייעו רבות לשיפור מצב הרוח כבר בהתחלה.

האולם היה מלא מפה לפה, ובין שלל האורחים היו גם  40 כבאים ובנות זוגם שהוזמנו על ידי מועדון מוריה לאות הוקרה על פעילות הכבאים בשריפה הגדולה בכרמל.
הנשיא המכהן של מועדון רוטרי חיפה דני פסלר פתח את הערב. הוא ברך את נגיד האזור, את סגן ראש העיר חיפה ואת ארבעת נשיאי המועדונים  שתרמו רבות לערב זה. דני פסלר הדגיש את חשיבות מפעל הגאלה השנתי כמקור עיקרי ונכבד להשגת תרומות  שכל כולן קודש לקהילה, בין אם על ידי מתן מלגות או קיום פרויקטים  שונים על ידי המועדונים - הכל לרווחת הקהילה.

נגיד האזור מוטי בר דגן ברך בשם רוטרי ישראל את פעולת המועדונים של האשכול.

הנשיא דני פסלר העניק  מעל הבמה  זר פרחים ליו"ר ועדת הגאלה מירה רוזן

כאות תודה על פעילותה הרבה בארגון המוצלח של הערב.

הבמה הייתה מקושטת בפרחים, דגל הרוטרי  וסמלי המועדונים השונים. חבל שנפקד מקומו של הדגל- דגל מדינת ישראל  מעל הבמה.
את מקומו של ראש העיר יונה יהב, שהוא חבר כבוד של מועדוננו, אשר מסיבות משפחתיות נבצר ממנו לקחת חלק באירוע, ייצג מנכ"ל העירייה, שמואל גנץ, (בעצמו חבר מועדון רוטרי חיפה). הוא שיבח את שיתוף הפעולה בין פעילויות הרוטרי למוסדות עירית חיפה, שמשתתפת ולוקחת חלק בפעילויות כגון בית מילר,  מועדונים אחרים, ומשתתפת באמצעות שירותי התרבות והרווחה

את החלק האמנותי של הערב נתנה להקת בלה איטליה , בהופעה שכללה תזמורת ושלושה זמרים, בניצוחו של  שמעון פרנס שהנחה וליווה את הערב, והציפנו בפרץ של נוסטלגיה למשמע שירי סן- רמו הישנים והטובים

פה המקום להודות לכל רוכשי הכרטיסים, תורמי המודעות,  תורמי הכיבוד וסידורי הפרחים, ולחברי מועדוננו, נ"מ נחום לדר ונ"ל  שלמה אסיף על ארגון החוברת המיוחדת והמודעות שפורסמו בה, ועל חלוקת ומכירת הכרטיסים שנמכרו כולם  עד האחרון שבהם.

כתב וערך: יורם קנטר
צילומים: יורם נאומן
2023 © כל הזכויות שמורות למועדון רוטרי חיפה
bullet