נפגשים כל יום רביעי בשעה 13:00 במלון ביי וויו BayView, חיפה
Meeting every Wednesday on 13:00 at BayView HOTEL, Haifa

10/12/2010 - כנס רוטרי ישראל להבנה בינעדתית - הענקת מגן הנגיד לסובלנות לשנת 2010

יום שישי 10.12.2010, בבית הגפן חיפה

08:30 – 09:15  התכנסות בבית הגפן, שד' הציונות 33 , חיפה
הרשמה, כיבוד ומפגש רעים

09:30 – 11:15  התכנסות באולם התיאטרון –  טקס הענקת המגנים
דברי פתיחה: האני אלפאר, יו"ר הוועדה האזורית להבנה בינעדתית
מנחה: ברכה סלע, מזכיר העיר חיפה

קטע מוסיקלי, עוּד וכלי הקשה - סמיר מח'ול מפקיעין, ארז מונק ממודיעין
ברכת נשיא מועדון רוטרי חיפה, דני פסלר, המועדון המארח
ברכת מנכ"ל בית הגפן, אסף רון
ברכת נגיד רוטרי ישראל, מוטי בר-דגן
ברכת ראש העיר חיפה, עו"ד סביון סגן ראש העיר 
הענקת מגן הנגיד לסובלנות לשנת 2010 לאנשי ציבור ולמוסדות
קטע שירה ונגינה – סמיר וארז
דבר כב' השיח מופאק טריף, על חינוך לסובלנות.
דבר נציג מקבלי מגן הנגיד לסובלנות, העיתונאי חיים הכט
אחינועם ניני ומירה עואד, שיר לאירוע
הענקת מגן הנגיד לסובלנות לשנת 2010 לרוטריונים
דבר נציגי הרוטריונים, נל בני דנינו, מועדון רוטרי חיפה מוריה
קטע נגינה סמיר וארז
סיום הטקס, התקווה – 11:45  כיבוד והתארגנות לסיורים     11:45–  13:30  סיור מודרך בקבוצות בסימטאות וואדי ניסנאס, בהנחיית מדריכי בית הגפן.
במסלול יצירות האמנים במיצב, בציור, בפיסול, בציורי קיר ובהדפסות דיגיטאליות, בנושא "שכנים". סיור מודרך במוסדות ובגנים הבהאים בכרמל, עם מדריכי מרכז המבקרים של הבהאים.   הכנס בחסות מועדון רוטרי חיפה, בשיתוף עיריית חיפה, לשכת מזכיר העיר, חברת אתו"ס, פסטיבל החג של החגים, המרכז הבהאי העולמי ובית הגפן מגן הנגיד לסובלנות לשנת 2010 מוענק ל- כב' השייח' מופאק טריף, יו"ר המועצה הדתית הדרוזית העליונה, כפר ג'וליס.

על תרומה יוצאת דופן, יומיומית ומתמשכת לקירוב לבבות בין הדתות והעמים, על טיפוח קשרי הידידות, שכנות טובה וסובלנות בגליל וברחבי הארץ, ועל פעילות מגוונת לחיזוק הערכים המשותפים, כבוד לזולת וחינוך לשלום.

חיים הכט, עיתונאי, מנחה טלוויזיה ושדרן, מגדל. על פעילות יוצאת דופן ביצירת דעת קהל לסובלנות בין אדם לחברו, על תרומה משמעותית להפיכת החברה בישראל לטובה יותר, ועל דבקות במטרה במקצועיות, בנאמנות וברגישות ראויה לציון.

עו"ד זכי כמאל, נשיא המכללה האקדמית הערבית בחיפה, דלית אלכרמל. על תרומה ציבורית והתנדבותית יוצאת הדופן לקידום השלום, השוויון, דו-הקיום והסובלנות בין מגזרי האוכלוסייה ברחבי הארץ. על טיפוח קשרי הידידות ושכנות הטובה בין יהודים וערבים ועל תרומה מתמשכת ליצירת חברה אזרחית איכותית.

עמותת "החצר הנשית", יפו.
על תרומה קהילתית התנדבותית וחברתית לנערות ונשים ביפו, על יחס חם ותומך, על הישגים חברתיים והישגים אישיים ראויים, ועל עשייה יומיומית לשינוי בחייהן של נערות יהודיות וערביות, בעזרת יצירת אפשרויות להגשמה עצמית.

אחינועם ניני, מירה עואד וגילי דור.
במשך שנים רבות, בארץ ובעולם כולו, הן בהופעות והן מחוצה להן, לקידום ערכי שלום, סובלנות, תקווה ואהבת האדם באשר הוא אדם, ועל שבאישיותם מגלמים את העובדה ש"אפשר גם אחרת".

נ"ל עאטף כיוף, מועדון רוטרי עוספיא.   
על תרומה אישית לטיפוח חיים משותפים בין כל הדתות, על חינוך לאזרחות טובה, דו-קיום וסובלנות ועל תרומה מתמשכת לתנועת רוטרי ישראל.

נ"ל דודו הררי, מנכ"ל החברה לפיתוח עכו, מועדון רוטרי עכו. 
על תרומה אישית ומיוחדת לחיזוק דו-הקיום, הסובלנות והכבוד ההדדי בין יהודים וערבים בעכו ובגליל המערבי, על תרומה ניכרת לחיזוק ההוויה העכואית שהחיים יחדיו הינה דרך חיים ועל תרומה מתמשכת לטיפוח ערכי הרוטרי בחיים הציבוריים.

נ"ל סמי שאהין, נשיא לשכת המסחר והתעשייה נצרת והגליל, מועדון רוטרי נצרת.                       
על תרומה אישית ומיוחדת לחיזוק קשרים עסקיים בין ישראלים ופלסטיניים, על טיפוח וקידום הבנה, סובלנות וכבוד בין הבריות כבסיס להשלמה והתפייסות ועל ראייה רוטריונית כוללת בחשיבות התרומה הכלכלית עסקית לשלום באזור.

נ"ל בני דנינו, בעלים משותפים של חברות בחיפה, מועדון רוטרי חיפה מוריה.                                 
על תרומה אישית ומיוחדת לחיזוק השכבות החלשות והמשפחות הנזקקות בחברה, על נתינה בסתר, ברגישות ובאהבה ולא על מנת לקבל פרס או תודה, על היחס החם והתומך לכל , יהודים וערבים, ועל פעילות רוטריונית המבטאת את השרות לזולת מעל הפרט.
2023 © כל הזכויות שמורות למועדון רוטרי חיפה
bullet