נפגשים כל יום רביעי בשעה 13:00 במלון ביי וויו BayView, חיפה
Meeting every Wednesday on 13:00 at BayView HOTEL, Haifa

10/07/2013 - אריאל חודרוקובסקי ותום רוטנברג

"המהפכה השקטה - דיקור סיני במודל קהילתי-חברתי"

שני בחורים צעירים בוגרי מכללת רדמן, מורים לאמנות הלחימה הסינית קונגו-פו מזה למעלה מ 15 שנה,הביאו בפני המועדון את סוד הריפוי הסיני באמצעות דיקור וצמחי מרפא. הם מנהלים מרכז רפואי ברחוב מוריה ונותנים טפולים לקהילה במחירים סבירים. הדיקור הסיני מעורר עדיין אצל הרופאים הישראלים חשדנות. אין ספק שהדיקור מקל על כאבים ולעיתים גם מרפא מחלות.

מרכז "רפואה סינית בקהילה" נוסד בשנת 2009 בחיפה ע"י תום רוטנברג ואריאל חודורקובסקי. המרכז הוקם במטרה לאפשר לקהילה המקומית לקבל מענה רפואי משלים לבעיות רפואיות
שונות באמצעות כלי הטיפול היעילים של הרפואה הסינית המסורתית. לב ליבו של המרכז הינו הקליניקה הקהילתית, המאפשרת מתן טיפול רפואי סיני למגוון רחב של בעיות ומחלות במחיר הוגן ושווה לכל נפש. אופן העבודה הייחודי של צוות המטפלים ומחיר הטיפולים הנגיש של הקליניקה הקהילתית, מאפשר לקיים את טיפולי הדיקור הסיני בתדירות הרפואית המומלצת ואף לשלב כלי טיפול נוספים כגון צמח מרפא סיניים ועוד.
כל זאת, על מנת לקצר את משך זמן הטיפול ולשפר באופן משמעותי את האפקט הטיפולי. צוות המטפלים בקליניקה הקהילתית בעל הכשרה מגוונת ומקיפה ונותן מענה לקשת רחבה של בעיות רפואיות. טלפון:048242303 אימייל:sinitbakehila@gmail.com אתר: http://www.sinit-bakehila.co.il.

אדי חי הביא את פסוק השבוע "ואהבת את רעך כמוך". ובנושא זה של אהבה ושנאה יש פתגם עתיק האומר "כשאני מחפש את החסרונות באנשים אחרים אזי איש אינו מוצא חן בעיני ואני לא אוהב אף אחד- אולם כאשר אני מחפש את החסרונות שלי עצמי- כל האנשים בר נושאים חן בעיני ואני אוהב אותם מלהד את עצמי."
2023 © כל הזכויות שמורות למועדון רוטרי חיפה
bullet