נפגשים כל יום רביעי בשעה 13:00 במלון ביי וויו BayView, חיפה
Meeting every Wednesday on 13:00 at BayView HOTEL, Haifa

08/11/2008 - ערב חברתי במדעטק

מפגש ערב חברתי קסום נערך באולמי המדע-טק שבטכניון בחיפה. לאחר התכנסות לטעימות של סלטים ומיני nאכלים חריפים מתובלים בצ'ילי' טוגנים שונים ושאר ירקות, התישבו החברים לשולחנות העגולים הסמוכים לאולם הכניסה.

הנש/יא גדי כהן פתח את הערב, וברך את חברתנו שלומית קירשטיין "כלת השמחה" האחראית לכל מה שקורה במדע טק מימי הדימוזאורים ועד היום,  את חברנו משה גנץ צבי מועדת הארועים, והניף את הסומבררו שלראשו  (שאפו!!) בתודה לצמד הנגנים המשובח, סטפני ובעלה חורחה האינדיאני משבט האינקה, שהנעימו לנו את הערב בנגינות מוזיקה אינדיאנית ודרום אמריקאית מקצביות.

השילוב של גיטרה, חליל רב קנים אינדיאני, תוף דו - עורי  (צד אחד מעור פרה, צד שני מעור עז) וכלי הקשה שונים יצרו צלילים  ונעימות קסם של העולם הרחוק ההוא.
לאחר החלק האמנותי-מוזיקלי, נחלקה החבורה לשתי מחציות - המחצית האחת נכנסה לאולם הסרטים בתלת מימד שם הוצג לנו סרט מאד מעניין על ההיסטוריה של יבשת הודו, נאלצנו לחבוש משקפיים מיוחדות, וחלק מאיתנו יצא עם גב כואב  בשל סערת הטלטלות של הכסאות  שזעו ונעו בהתאם לתסריט.
המחצית השנייה ערכה סיור מודרך בדגמי הענק של הדינוזאורים מפטגוניה, ולמדה על תולדות הדינוזאורים וההשערות להכחדותם לפני מיליוני שנים. לאחר מכן התחלפו הקבוצות.
כל המשתתפים ששילמו עבור הערב קיבלו חברות במדעטק להם ומשפחותיהם לשנה הקרובה כך יוכלו להשתתף בפעילויות הרבות, בתערוכות העתידיות ובהפתעות ששלומית קירשטיין הפעלתנית  וצוות המתנדבים העוזר לימינה מכינים לנו ולקהל החיפאי בכללותו. רק נותר לנו  עוד לומר - תודה תודה על ערב מעניין ומלבב שכזה. כן ורבו!
2023 © כל הזכויות שמורות למועדון רוטרי חיפה
bullet