נפגשים כל יום רביעי בשעה 13:00 במלון ביי וויו BayView, חיפה
Meeting every Wednesday on 13:00 at BayView HOTEL, Haifa

06/05/2009 - ישיבה עסקית

נשיא המועדון המכהן, גדי כהן, פתח את הישיבה העסקית החודשית. בשל יציאת חלק מהחברים למסע באיטליה , מספר המשתתפים הפעם היה נמוך מהרגיל.

את פסוק השבוע הביא חברנו אלחנן גרינברג, אשר במקום פסוק קצר ותמציתי בחר הפעם לספר סיפור ארוך ומפותל, שגיבוריו היו רבי בעיירה, תלמידו, משפחה שחיה בעוני ודלות ופרה צעירה ומניבת חלב. למרות המאמצים לא הצלחנו להבין את הקשר לל"ג בעומר. בשל אורך ה"פסוק" נאלץ הנשיא לוותר על בדיחת השבוע וכן על דבר הזהירות בדרכים.

את הברכה הבינלאומית הביא נ"ל כרמל הכהן- הברכה הוקדשה הפעם למועדון רוטרי גנואה. מועדון רוטרי גנואה היה המועדון החמישי שנוסד באיטליה. הראשון היה רוטרי מילנו שהוקם בדצמבר 1923 על ידי שני אנשי עסקים בריטים שחיו באיטליה, ואחריו צצו כפטריות אחר הגשם מועדונים נוספים- זה של גנואה בינואר 1925. המןעדון נפגש בימי ג' לארוחת צהרים, וכרמל נזכר בהנאה בארוחות אלו בהן לקח חלק לא פעם בעבר.

נ"ל אדי חי מסרמידע רוטריוני , ובמיוחד על ההערכות לקראת ועידת הרוטרי הארצית שתערך בהיאט בירושלים בתחילת יוני הקרוב. למועדון מגיעים בזכות 4 קולות בהצבעות, ושמות הנציגים שיצביעו נקבעו. המועדון שואף להצבעה אחידה לפי מדיניות המועדון ולא הצבעות אינדיבידואליות לפי גחמות כל מצביע.
2023 © כל הזכויות שמורות למועדון רוטרי חיפה
bullet