נפגשים כל יום רביעי בשעה 13:00 במלון ביי וויו BayView, חיפה
Meeting every Wednesday on 13:00 at BayView HOTEL, Haifa

06/02/2008 - ביקור הנגיד במועדון

ב6.2.08 ביקר הנגיד ברוך ברק במועדון

בקור נגיד רוטרי ישראל ברוך ברק במועדון

הנגיד ברוך ברק כבד את המועדון בהופעתו וסיכם את חודשי פעילותו האחרונים., לאחר שבקר בבוקר בבית ספר אורים, שנתמך על ידי המועדון בעזרתה האדיבה של  ורד אביטן קפץ  הנגיד ונשיא המועדון שנבל  ל ראש העיר יונה יהב  בהיכל העיריה.
הנגיד  העניק לאורי שנבל עבור המועדון , תעודת הוקרה   על העשייה הרבה...ולגדי כהן,(נשיא נבחר)  המכהן עם הנגיד ב ICC ישראל רומניה,  הוענקה "עניבת הנגיד".

בישיבת המועדון צוינה מירה רוזן כרוטריונית המצטיינת לחדש ינואר.

צילמים:נחום לדר  ו יורם נאומן

ביקור הנגיד ברוך ברק  במועדון רוטרי חיפה  6/2/08
הנגיד נאסף מתחנת הרכבת בחיפה ע"י נשיא המועדון אורי שנבל לביקורו הרשמי במועדון. לביקור התלווה גם עוזר הנשיא לאשכול חיפה נ"ל אלי ליכטר ומזכיר המועדון נחום לדר.
תחנתו הראשונה הייתה בבי"ס אורים. לביקור זה הצטרפה ר' ורד אביטן יו"ר ועדת הפרויקטים באפיק הקהילה. 
נפגשנו עם מנהלת בית הספר והצוות המיקצועי ודווח לנגיד על פעילויות המועדון במסגרת בית הספר. במסגרת הביקור הוצג צורך דחוף בסיוע בהזנת הילדים בימי חמישי והנשיא ויו"ר הוועדה תרמו על אתר סכום נכבד שפתר את הבעיה עד סוף השנה. סיירנו במבנה וראינו את פירות שיתוף הפעולה עם הרוטרי, חדר הסנוזלן, אולם הספורט ועוד.
משם נסענו לבניין עיריית חיפה וקיימנו פגישת עבודה עם ראש העיר מר יונה יהב ובמסגרתה סוכם על אפשרויות נוספות לשיתוף פעולה בין הרוטרי ועיריית חיפה. ראש העיר, שהוא חבר כבוד ברוטרי חיפה, העלה על נס את שיתוף הפעולה של העירייה עם ארגוני המתנדבים בחיפה בכלל והרוטרי בפרט. הנגיד העניק לראש העיר את דגל הנגיד וקיבל מראש העיר אלבום צילומי חיפה.
התחנה הבאה בביקור הייתה בבית מילר. לסיור בבית מילר הצטרפו ר' האני אל-פאר ראש אפיק המקצוע במועדון ומר יוסי בר מנהל הבית. 
הוצגו לנגיד הפעילויות המתקיימות במקום, סיירנו באולפן הטלויזיה והנגיד רואיין ע"י הנשיא לסרטון מיוחד שמופק לציון 75 שנה למועדון חיפה.
בסוף הסיור בבית נפגש הנגיד עם כל הנהלת המועדון במשרדי המועדון הנמצאים בבית מילר וקיבל סקירה מהנשיא וממנהלי האפיקים על כל פעילויות המועדון. הוצגה לנגיד בקשה לתמיכה בפעילות ה"טריומפ" כמו בכל שנה והנגיד ביקש להעביר הבקשה באופן מסודר לנג"ל גדי פייפר.
משם נסענו למלון הר הכרמל, בו המועדון מקיים את מפגשיו, והגענו ישירות ל"קוקטייל הנשיא" המקדים את כל הישיבות העיסקיות השנה.
לאחר ארוחת הצהריים, הטקס הרוטריוני ומפגש עיסקי קצר קיבל הנגיד את הבמה וסיפר לחברי המועדון על פעילויות הנגידות בהנהלתו, על תוכניותיו ועל תולדות חייו וענה לשאלות חברי המועדון בשיחה שהתפתחה. לסיום החליפו הנגיד ונשיא המועדון דגלונים ואחלו "בהצלחה" האחד לשני.

רשם: נחום לדר- מזכיר הכבוד
2023 © כל הזכויות שמורות למועדון רוטרי חיפה
bullet