נפגשים כל יום רביעי בשעה 13:00 במלון ביי וויו BayView, חיפה
Meeting every Wednesday on 13:00 at BayView HOTEL, Haifa

05/09/2005 - מפגש מועדון אינרוויל חיפה מספר 1

פגישת המועדון הראשונה התקיימה בביתה של הנשיאה אריאלה מרקל. בפגישה נכחו נשים רבות וביניהן 11 חברות חדשות אשר אריאלה גייסה למועדון, נשות רוטריונים ואחרות - ביניהן 4 חברות ערביות - בראייתה של אריאלה, חשיבות מרובה למועדון להיות רב-לאומי בדומה למועדון רוטרי חיפה ובהיות העיר חיפה דוגמא לדו-קיום וכבוד הדדי בין יהודים וערבים.

באירוע השתתפו גם אורחים רבים ורוטריונים ממועדון חיפה: הנשיא שאול ד'אנג'לי, ר' האני אלפר, ר' יורם נאומן, ר' חביבה רוגר, ר' הרברט סרפוס ובעלה של הנשיאה ר' שלמה מרקל. כמובן השתתפו גם חברות המועדון החברות גם במועדון רוטרי: ר' שלומית קרשטיין, ר' יוכי פלר ונשיאה מיועדת דליה שיצר.

באירוע הקריאה הנשיאה את ה"אני מאמין" שלה והעניקה תעודה על נטיעת עץ על שם מועדון רוטרי חיפה לנשיא שאול ד'אנג'לי כמחווה על שיתוף הפעולה בין שני המועדונים.

הרצתה בפגישה פרופסור אורנה ברי, יזמית ושותפה בקרן הון סיכון ג'מיני ולשעבר המדענית הראשית של משרד התמ"ס בנושא מחקר, שהייתה שותפה לו עבור מדינות הקהיליה האירופית למשמעות ומעורבות נשים במחקר האקדמי ובתעשיה המתקדמת. הרצאה מעניינת ביותר התואמת את אישיותה המיוחדת של אורנה והצלחותיה בכל המישורים בהם עסקה עד היום.

נופך מרנין לאירוע היו גם המאכלים הטובים והאוירה המצוינת של כל הבנות.
2023 © כל הזכויות שמורות למועדון רוטרי חיפה
bullet