נפגשים כל יום רביעי בשעה 13:00 במלון ביי וויו BayView, חיפה
Meeting every Wednesday on 13:00 at BayView HOTEL, Haifa

05/01/2007 - כנס רוטרי חצי שנתי בחולון

ביום 5.1.2007 נערך בחולון כנס רוטרי חצי שנתי

הכנס דן בנושאים / בפאנלים הבאים:
1. תרומת איברים- הגברת המודעות וגיוס חתימות לכרטיס אָדי בהנחייתו של נ"ל פרופ' שאשא שאול. (מועדון נהריה) ומנכ"ל בית חולים שערי צדק מר יהונתן הלוי.
נ"ל אלי ליכטר שהוא גם עוזר נגיד לאשכול חיפה הנו נאמן אדי למועדון רוטרי חיפה .
2. שיטות לגיוס כספים- בהנחייתו של נ"ל יונאי מוישיק (מועדון קישון) והרצאתו של  מר גור בני מנכ"ל משימות.
3. מועדון כושר לכישורים בחיים- בהנחייתה נ"ל ארנולד אילנה (מועדון בנימינה) שיתוף פעולה בין רוטרי לרשת המתנ"ס להעצמת נוער וצעירים בקהילה, בהשתתפות מירב סלע והבמאי אלברט עמר.
4. רוטקראקט בהנחייתה של D.R.R תמר סאקר. ( עוספיה)

בכנס השתתפו כ 300 רוטריונים אשר הגיעו מכל קצוות הארץ,למרות מזג האוויר הסוער. ממועדוננו השתתפו   5  חברים : נ"ל אלי ליכטר, מזכירת המועדון אביבה רוטר, חביבה רוגר, נפתלי בלבן, דליה שיצר. השתתפות "דלה" ביותר מהמועדון הגדול במדינת ישראל... חבל .(*).
כמו כן דיבר בכנס מר אפי שטנצלר (בעבר ראש עיריית גבעתיים במשך 12 שנה) נשיא קק"ל אשר הדגיש והבהיר את הצורך בשיקום היערות אשר נשרפו בצפון במהלך מלחמת לבנון השנייה. מועדון חיפה יתרום למאמץ זה כ 300 עצים בגין תרומה אשר קיבלנו ממועדון רוטרי מיאמי/פלורידה/  ארה"ב.
התרשמה צילמה ורשמה דליה.

(*)הערת העורך: הנשיאה אמנם צודקת, אך נראה לי כי רצוי שרוטרי ישראל יוציא לאחר כל מפגש איזורי או אחר סיכום הדיונים ויפיצם במייל בין כל נשיאי המועדונים  , והם , המועדונים ידאגו להפיצם בין החברים. כך לכל הפחות לא נחמיץ את מה שנדון.
2023 © כל הזכויות שמורות למועדון רוטרי חיפה
bullet