נפגשים כל יום רביעי בשעה 13:00 במלון ביי וויו BayView, חיפה
Meeting every Wednesday on 13:00 at BayView HOTEL, Haifa

04/06/2009 - ועידת רוטרי בירושלים

חברי המועדון שנכחו באירוע היו: נ.כהן גד ולואיזה, נ.נ. אלברט לינקולן, נ"ל שלמה ושושי אסיף, נ"ל אדי ונחמה חי, אריה וקטי ברגמן,  דב מעין,  נג"ל אליהו ודינה  ברכה, נג"ל גרדינגר קני, נ"ל שאול ד'אנג'לי, שלום ונחמה וואנו, דורון ומירי  מאוטנר, זאב מטר, אלה ונפתלי סגל,שלמה ומיכל פלדהמר,נ.מ. דני פסלר, יורם ושולה קנטר,  נ"ל בני ונעמי רודיטי, איזי ואילנה רוזנפלד, חנן ומרים שזיפי, נ"ל שנבל אורי, נאוה יעקב וילבך. סה"כ 35 חברים .

אין מה לדבר נוכחות שיא, לא זכורה השתתפות ערה וגדולה של המועדון בועידה ארצית, תודה מיוחדת לנאוה על שהשכילה לארגן את החברים בצורה מרשימה. החברים ישבו בנשף הנגיד יחדיו ונהנו מארוחה ומבילוי משותף יחד, במהלך הנשף הופתע נג"ל גרדינגר  לקבל תשורה אישית מנציג הנשיא העולמי,  בעל קול מרשים, אשר הפליא בשירה ששולבה בנאומו, עניבת שנת כהונתו כנשיא העולמי בשנת 2001/2, החברים המשיכו יחדיו עד השעות הקטנות של הלילה, אשר תרמו להגברת החברות,ההכירות, ושיתוף הפעולה בין החברים. 4 בעלי זכות ההצבעה יחד עם נוכחות מרשימה של חברי המועדון בועידת ההחלטות למחרת היום, גרמו לנוכחים הרגשה של מועדון משפיע, בעל דעות רוטריוניות מוצקות, והיו למושא ולדוגמא לכולם, כל חמשת נציגי המועדון שהוצעו לכהונה בועדות האזוריות נבחרו, שלושה בועדות עצמם ושנים כעתודות.

בהמשך נהנו החברים מהשלב האחרון בתחרות הנואם הצעיר, ומנוכחות משלחות הנוער גי אס איי. נראה היה כי הפעם נוכחותו של המועדון והשפעתו באזור  הורגשה יותר מבעבר וזאת  תודות לנוכחות המרשימה של חברי המועדון ומעורבותם והיכרותם עם חברי הרוטרי מכל המועדונים באזור. אנו מקוים שנמשיך בדרך הטובה הזאת גם בועידות האחרות, להצלחת התנועה הארצית, לתפארת המועדון. 

 

 
2023 © כל הזכויות שמורות למועדון רוטרי חיפה
bullet