נפגשים כל יום רביעי בשעה 13:00 במלון ביי וויו BayView, חיפה
Meeting every Wednesday on 13:00 at BayView HOTEL, Haifa

04/01/2009 - ערבי פייר סייד

כמנהג המועדון משתתפים בכל הערבים הנשיא ומזכיר המועדון "המדלגים" ממפגש למפגש... השנה הועלתה  במפגשי הפיירסייד נושא  ההיכרות בין החברים כדרך להגברת הרעות בין החברים. כל חבר שנכח בפיירסייד הביע דעתו, להלן מקצת מרעיונות והצעות החברים, הועלתה הצעה להקדים את מפגשי המועדון ב15  דקות, הצעה נוספת הייתה להישאר עוד 30 דקות לאחר סיום הישיבה. הועלתה הצעה להעביר את הישיבה לערב, ולהאריך אותה בשעה נוספת.
יש לחזור ולנסות שוב לתת לחברים תג עם שם, או לשים את תמונות החברים בכניסה לישיבה. לחזור על ההצעה לתת לחברים מספר של שולחן לישיבה עם חברים אחרים. לחזור ולהזכיר לספונסרים את תפקידם להכיר בין החברים החדשים וחברי המועדון. לאור הצלחת ערבי הפיירסייד לעשות סיבוב נוסף של ערבים באותו סיגנון.
טיולים קצרים בימי שישי, כאשר התמהיל של החברים יוקפד לחברים שבדרך כלל אינם שוהים  זה במחיצת זה.
להעלות את החברים  לדוכן, חדשים וותיקים לדיווח על עצמם, תפקידיהם השונים, תחביבם וכד'. לחזור ולארגן בריין וואש לחברים חדשים ולספונסרים, למען ידעו את הלכות  ותקנות המועדון. ההתרשמות היתה שכל הנוכחים הביעו שביעות רצונם מהחברות ומהרעות במועדון. זה אך טבעי שתהיינה תמיד קבוצות של חברים שישבו במפגשים עם אותם חברים ביחד. כל אחד מאיתנו הכיר באחד ממעגלי חייו- חברים חדשים, לאחר הצטרפותו למועדון .אמנם המטרה המקורית של רוטרי היא יצירת "קהילה עסקית"  אך  "תוצר לואי"  הוא העזרה הקהילתית לנזקקים ,והחברות והרעות.
2023 © כל הזכויות שמורות למועדון רוטרי חיפה
bullet