נפגשים כל יום רביעי בשעה 13:00 במלון ביי וויו BayView, חיפה
Meeting every Wednesday on 13:00 at BayView HOTEL, Haifa

03/02/2009 - ערב הגאלה עם אייל גולן

בפני אולם האודיטוריום מלא מפה לפה בחברי המועדון ובני משפחותיהם מחד, ובצעירים חיילי יחידות חיל הים וגולני ואורחים רבים,  התקיים ערב הגאלה השנתי של מועדון רוטרי חיפה, שהיה מוצלח בצורה יוצאת מהכלל. הצעירים שבקהל, ידעו את מילות השירים בעל פה, שרו עם הזמר האורח איל גולן, נפנפו בידיהם,הדליקו פנסים ונרות, כשבנות גיל ההתבגרות שולחות נשיקות באוויר ומביטות בזמר בעיניים נוצצות מלאות הערצה. המבוגרים שבינינו, ששערם הכסיף זה מזמן, נחשפו לערב מוזיקאלי קצת שונה מהצפוי, אבל מלא קצב, שמחה בלב ואוירת שמחה אמיתית.

קדמה להופעה שעה של מפגש רעים בפואייה של האודיטוריום, על מגשי עוגות, תופינים ושאר תרגימא,  תרומת קונדיטורית שני לערב המהנה. אין לנו אלא להודות לחברי הועדה המארגת, שעשו מעל ומעבר להצלחת ערב הגאלה השנתי של המועדון.

את הערב פתח הנשיא גד כהן ואמר: חברים , חברי מועדון רוטרי חיפה, אורחות, אורחים, מכובדיי,ערב טוב .אני שמח לראות כאן את חברי הקרובים המלווים אותי כברת דרך ארוכה בתנועת הרוטרי, נשיאים לשעבר חברי המועדון, נגידים לשעבר, נגיד נבחר , ונגיד שבדרך.
נגידת האיזור גב' יעל לצרוס וכן ראש העיר מר יונה יהב שלחו את התנצלותם על כך שאינם יכולים לכבד אותנו הערב בנוכחותם. שיא הפעילות  הכלכלית של מועדון רוטרי חיפה הוא גיוס הכספים באמצעות התרומות אשר נאספות בערב  זה, אשר כל הכנסותיו מוקדשות לפעילות המועדון בקרב הקהילה. השנה אנו מייחדים את רוב ההכנסות לשיקום נוער שוליים בשכונת מצוקה בעיר, פרויקט רב משתתפים , רב שנתי ,  בניהול המועדון , אשר כולנו תקווה שיביא לקיום מציאות חדשה, טובה יותר  ומיטיבה עם האוכלוסיה הנזקקת .  למועדון רוטרי חיפה , בהיותו המועדון הגדול באזור ישראל ,פעילויות רבות  בהן הוא:   פועל, מקדם, יוזם ומבצע  בקהילה. הכול מתחיל בערב גאלה זה שבאמצעות  הכנסותיו  הוא מאפשר לנו לקיים ולקדם את המטרות אותם הצבנו לעצמנו.
לערב זה בחרנו להזמין חיילים מחמישה חיילות צה"ל אשר לחמו במבצע האחרון ואשר אין לנו  אלא להודות להם ולהוקיר את מעשיהם. להם למפקדיהם ולכל צה"ל שלוחה ברכתנו, תודתנו העמוקה על עמידתם האיתנה להגנת המולדת, אנו שולחים מכאן איחולי החלמה מהירה לפצועים, אנו משתתפים בצער המשפחות השכולות, מקווים ומייחלים  להשבת החייל החטוף  גלעד במהרה. אנו מודים לכל התורמים אשר בזכות תרומתם הנדיבה נתאפשר לנו  להזמין את החיילים ולשמח אותם.
מועדון רוטרי חיפה נמצא ופועל בקרב קהלים רבים בתחום העיר חיפה., נציגים מהגופים והמוסדות בהם אנו תומכים לאורך זמן – גם הם נמצאים איתנו הערב : נציגי בתי ספר, תנועות נוער, מועדונים, בתים מוגנים, סטודנטים, חברי הרוטארקט   ואחרים.אנו שמחים לארח הערב את אומן הצמרת –אייל גולן שנאות להופיע בפנינו ובאמצעותו הצלחנו לגייס תרומות רבות לערב זה. לבסוף ,הרשו לי לברך ולהודות ליושב ראש וועדת הגאלה חברינו ראובן זיו אשר עשה ימים כלילות ופעל יחד עם צוות הוועדה אריה לבנוני ומירה רוזן  להגשמתו של  ערב הגאלה המוצלח הזה. תודות חמות לרמי כהן מקונדיטוריה שני, לפרחי גרעיני ולרדיו חיפה,  על תרומתם מכל הלב לערב זה..התודות הגדולות מגיעות כמובן לכל הקהל היקר  שנמצא כאן הערב ואשר נאמן לנו שנים רבות ואשר בא ותורם. ועתה אני מתכבד להזמין את אומן הערב אייל גולן -שיהיה לכלנו ערב טוב ומהנה, גדי כהן.

2023 © כל הזכויות שמורות למועדון רוטרי חיפה
bullet