נפגשים כל יום רביעי בשעה 13:00 במלון ביי וויו BayView, חיפה
Meeting every Wednesday on 13:00 at BayView HOTEL, Haifa

03/01/2007 - ביקור הנגיד בבית ספר עופר ואורים בחיפה

3/1/07 ביקור הנגיד בבית ספר עופר ואורים בחיפה

רוטרי חיפה מארח את נגיד האזור רן לין

מועדון רוטרי חיפה ארח את נגיד האזור רן לין ומזכיר האזור יעקב סטרולוביץ (סטרול) מפגש העסקי הראשון לשנת 2007.
הסיור החל בבוקר בבי"ס "אורים"  שבו לומדים ילדים מחיפה  והצפון הסובלים מהפרעות התנהגות קשות. ביה"ס הוא בי"ס לחינוך מיוחד המשתדל לתת מענה טיפולי בכל הדרגות לילדים. לומדים בו 90 ילדים ולדברי מנהלת ביה"ס כ-35% מהתלמידים מצליחים לעבור למוסדות חינוך רגילים ולהשתלב שם.
פרוייקט השנה של מועדון רוטרי חיפה הוא בניית חדר "סנוזלן" שהוא חדר טיפולי הפועל  על כל החושים .כמו כן יוקם במקום באמצעות רוטראקט חיפה חדר "תקשורת", ביקרנו בספריה ע"ש עמוס שיירי ז"ל הפועלת בביה"ס ובמועדונית מאובזרת אשר שימשה כמקלט בעת המלחמה. למדנו מפי מנהלת ביה"ס טלי הדר על אפשרות של קבלת ארוחות חמות לכל הילדים כל יום ,דבר שיביא לכך שיתקיים יום לימודים ארוך בביה"ס.הנגיד הבטיח למצוא את המוסד שיספק הארוחות החמות.
הבקור השני התקיים בבי"ס "עופר" גם שם קבלנו הסברים ממנהלת ביה"ס (נשיאת מועדון רוטרי בנימינה) שולה פרידריך .בבי"ס "עופר" לומדים 60 תלמידים. המקום מאד מטופח ומקושט בציורי הילדים המיוחדים. בלוח התורמים הוספנו את שם מועדון רוטרי חיפה. בקרנו בחדר המוסיקה שבו נגנו מספר ילדים עבורנו באורגניות ושם ראינו את פסנתר הכנף שנתרם לבי"הס באמצעות חברנו עמנואל גורלי. הענקנו במהלך הבקור המחאה ע"ס 2500 ₪ בשיתוף עם בנק המזרחי לבניית תיאטרון בובות. שמענו על תכנית להקמת פינת חי בביה"ס.
לאחר מכן הגענו למפגש המועדון שבו מסרו יו"ר האפיקים דיווח על הפעילות החצי שנתית במועדון ושמענו את נגיד האזור רן לין מספר על תכניות שכבר בוצעו ועל תכניות נוספות למחצית השנה שעוד נותרה.
כתבה וצילמה דליה שיצר.

רן לין, נגיד האזור 2490  2006/0
לנשיאת מועדון חיפה – שיצר דליה
למזכירת המועדון אביבה רוטר לחברי וחברות המועדון
ברצוני להודות לכם על האירוח שענקתם לי ולמזכיר האזור במסגרת תוכנית ביקורי הנגיד במועדונים. ניתן היה לראות שהשקעתם מחשבה עניינית בתכנית.
הסיור בבית ספר אורים, לימוד הצרכים של המקום, התרשמות מפעילות המועדון שלכם בבית הספר עם גולת הכותרת הקמת חדר סנוזלן,וחדר תקשורת בעזרת מועדוני הרוטראקט שלכם.
אני תקווה שהחיבור בין מועדון רוטרי מזכרת בתיה למועדונכם ישא פרי בנושא רכישת הבגדים לילדי בית הספר. טרם נואשתי מהניסיון להשיג 100 מנות חמות לילדי בית הספר.
ביקור נוסף מרתק בבית ספר עופרים בהנהלתה של נשיאת מועדון רוטרי בנימינה שולה פרידריך, הציג בפנינו את אחד המקומות המרגשים ביותר בעיר חיפה. הסיור בין הילדים הצגת ההישגים שהילדים מבצעים בחדר האוכל בנגינה שירה בתערוכת הציורים ועוד.. הם הרגעים שגורמים לי הנאה מכל דקה של כהונתי כנגיד רוטרי אזור  2490.
בהמשך מפגש הרעות של חברי המועדון חברי ההנהלה, הצגת תוכניות המועדון באפיקים השונים, הענקת סיכה לחברת רוטרי חדשה, מינוי נ"ל ליכטר אלי לעוזר נגיד לאשכול חיפה מציגים את חוזקו של המועדון. אני משוכנע כי את המשימות שלקחתם על עצמכם אכן תצלחו ליישם. מי ייתן ותצליחו לעמוד בכל המטלות שהצבתם לעצמכם כמנהיגי הדרך של רוטרי בישראל.
2023 © כל הזכויות שמורות למועדון רוטרי חיפה
bullet