נפגשים כל יום רביעי בשעה 13:00 במלון ביי וויו BayView, חיפה
Meeting every Wednesday on 13:00 at BayView HOTEL, Haifa

02/09/2007 - רוטרי חיפה נלחם בתאונות הדרכים

2.9.07 רוטרי חיפה נלחם בתאונות הדרכים, ומציב שלטים בצמתים עם תחילת שנת הלמודים

מבצע זהירות בדרכים - צילומים מהאתרים, צומת שמשון - צומת קיריית ספר ומרכז חורב, מרכז הכרמל

כבר משעה 7 וחצי בבוקר נראו רוטריונים/יות מתוגברים ע"י מתנדבות של האופן הפנימי, הנשיאה מזל שטורפר ויעל בלבן בצמתים הנ"ל וזאת בנוסף לקבוצה שנפגשה במרכז הכרמל יש לציין את נוכחותן הרבה של הנשים השנה - יפה שהמין היפה דואג לבטיחות בדרכים נשיא המועדון הגיע לכל התחנות לביקור ועקב בהנאה שהכל פועל מצויין, גם הבן של הנשיא היה בין המתנדבים במרכז חורב. והתמונות מדברות בעד עצמן, בין הנהגים שעברו בצמתים, היו כאלה שהביעו את שביעות רצונם ופעילתם היפה והחשובה של חברי מועדון רוטרי חיפה.
ברחובות לא נראו הרבה ילדים, כי אלה הוסעו רובם ע"י הוריהם לבתי הספר השונים בכרמל משה גן-צבי עם צוות מעובדיו עבר בין התחנות השונות וחילק כובעים עם סמל הרוטרי וגם הביא כרזות גדולות שהוצבו בצמתים היה חידוש השנה והוא: שהפעם הרוטריונים ממועדון חיפה לא עמדו בכניסות לבתי הספר השכונתיים כבכל שנה אלא התייצבו בצמתים החשובים של ציר חורב, מוריה ושד' הנשיא, והפגינו למען הזהירות בדרכים ליד מרכז חורב פגשתי את חברתה הטובה של חנה צוריאל, את המתנדבת: 
ד"ר עדנה ארליך , בעלת תואר של פסיכולוגיה חברתית מהטכניון אשר הייתה ראש אגף מחקר ברשות הלאומית לבטיחות בדרכים בירושלים וכן ייסדה את החוג לניהול תחבורה באוניברסיטת חיפה, בו לומדים בוחני רכב ומדריכים של המורים לנהיגה לקראת קבלת תואר ראשון במקצועות התחבורה היא סיפרה שישראל עדיין רחוקה ברמתה ממדינות מערב אירופה בכל הנוגע למלחמה בתאונות הדרכים. לפחות אנו הרוטריונים עושים משהו בנדון.
במרכז הכרמל, עמדה ורד אביטן עם שניים מעובדיהבבנק המזרחי,  והחזיקה בשלט המעיד כי רוטרי חיפה נלחמת בתאונות דרכים, ממולה בצומת עמדו זאב מטר ויורם נאומן, ובפינת דרך הים עמד זיגי שאול עם גברת מרוטראקט.
2023 © כל הזכויות שמורות למועדון רוטרי חיפה
bullet