נפגשים כל יום רביעי בשעה 13:00 במלון ביי וויו BayView, חיפה
Meeting every Wednesday on 13:00 at BayView HOTEL, Haifa

01/11/2006 - ישיבה עסקית

ברקים מעל מפרץ חיפה..
הישיבה השבועית של המועדון היתה ישיבה עסקית.הישיבה נוהלה על ידי שאול ד'אנג'לי עקב "נבצרות זמנית" של הנשיאה דליה שיצר אשר נמצאת במיאמי שם קבלה ממועדון רוטרי תרומה לשקום יערות הצפון. 
הנגיד רן לין כבד את המועדון בנוכחותו ב"הופעת פתע".
עוזי אברהם והשבדי ולדימיר סמילק משבדיה היו אורחי המועדון. שני אישים אלה  ארגנו  לילדי קרית שמונה טיול לשבדיה    לשבוע ימים  "כפיצוי" על טראומת המלחמה. הילדים התארחו בקהילה היהודית בשבדיה. המועדון מימן חלק ממסע הילדים.
אילן מגדלי מארצות הברית, שמימן בקיץ האחרון בסיוע המועדון , יציאת משלחת ילדים יהודים וערביים לארצות הברית הנו כבר אורח קבוע במועדון, והפעם הציג מצגת על משלחת "טריומפ" לארצות הברית.
אליהו ברכה אמר דברים לזכרו של נ"ל ראובן ארנון ז"ל שהובא למנוחת עולמים ביום 31/10/06. ברכה ספר כי לפני 35 שנה כאשר ראובן ארנון חזר מדרום אפריקה , שם שהה בראש קבוצת חילופי קבוצות רוטריוניות, בקש המנוח כי ברכה (שהיה אז חבר חדש במועדון) לכהן כחבר הנהלה ,שהוא, המנוח היה נשיאה.
חביה רוגר סיפרה בנימה בקורתית  כי  היתה הנציגה היחידה של המועדון שלנו  בכנס רוטרי האחרון  שהתקיים בחדרה. אין זו תעודת כבוד למועדוננו הגדול באיזור שלא שולח נציגים לכנוסים כאלה. .לדבריה יש חשיבות עליונה כי חברים רבים ישתתפו בכנסי רוטרי.
החבר זאב  מטר סיפר על עצמו ומקצועו.אין ספק כי הרעיון שכל חבר חדש יציג את עצמו, הוא מבורך.
ניר בר אב נשיא  רוטארקט חיפה דווח   על פעילות המועדון. מבקש מהחברים להשתתף ברכישת כרטיסים לסרט שיוקרן ב 17/11/06  . ההכנסות תוומה לאזורים
כתב וצילם יורם נאומן
2023 © כל הזכויות שמורות למועדון רוטרי חיפה
bullet