נפגשים כל יום רביעי בשעה 13:00 במלון ביי וויו BayView, חיפה
Meeting every Wednesday on 13:00 at BayView HOTEL, Haifa

01/08/2007 - ישיבה עסקית

בפרומו לישיבה ה 5 לשנת כהונתו של הנשיא אורי שנבל  שהתקיימה היום, נערך הקוקטיל , שיהפך למסורת. הקוקטיל יערך בכל חודש לפני הישיבה העסקית.. משפחת שזיפי תרמה את האירוח לקוקטיל זה. חידוש נוסף של הנשיא : בכל ישיבה יציג אחד מהחברים את עצמו.הפעם הציגה את עצמה דר' אלה סגל    מומחית לפוריות הגבר .(כנראה שאין זו עוד הבעיה של גברי מועדוננו).
ועוד מחידושי הנשיא: בכל חודש יוכרז על רוטריון מצטיין. הפעם זה היה צבי ענר שגייס כספים רבים לטובת המועדון. הנשיאה לשעבר דליה שיצר העניקה את אות פול האריס לשלומית קירשטיין. בטקס חילופי הנשיא 30/6/07 נעדרה שלומית ולכן הוענק לה האות באיחור.
בני רודיטי מסר מידע רוטריוני בשם הנגיד ברוך.להלן הדווח שלו: מידע על הנעשה באזור:
1 . בעלי התפקידים : הנשיא העולמי : Wilfrid Wilkinson     מ Ontario , Canada, נגיד : ברוך ברק ממועדון רמת השרון. מזכיר: נ/ל ישראל מור ממועדון שרון הרצליה. גזבר : נ/ל משה אידלמן  ממועדון רחובות
2 . מספר המועדונים היום באזור 2490 הם 61 כולל נצרת עילית שקיבלה את הצ'רטר החודש וטבריה שקבלה את ההכרה של רוטרי בינלאומי אך עדיין לא קבלה את תעודת הצ'רטר בטכס חגיגי. המועדונים מחולקים לעשרה אשכולות , בראש כל אחד מהם מכהן עוזר נגיד.
3 . מספר החברים המדויק עדיין לא ידוע מאחר ודווח לחודש יולי 2007 עדיין לא דווח, אך ידוע  שיש באזור כ-1,400 חברים. (ז.א. בממוצע כ 23 חברים למועדון).
4 . פרויקטים אזוריים : השנה הנגיד לא מתכנן פרויקטים חדשים (מאחר ותפקיד הנגיד להפעיל את המועדונים) אך ימשיך בפרויקטים: ייעור הגליל, מניעת אלימות בקרב הנוער, הנואם הצעיר, ויתרכז בעיקר בחיזוק המועדונים והרחבת האזור ע"י קליטת חברים חדשים והקמת מועדונים נוספים ושווק, פרסום ויחסי ציבור ע"י דובר התנועה נ/ל יונתן גורל, ולהקים גוף חדש של  "ידידי רוטרי ישראל" שיחזק את התנועה בארץ.

2023 © כל הזכויות שמורות למועדון רוטרי חיפה
bullet