נפגשים כל יום רביעי בשעה 13:00 במלון קראון פלאזה, חיפה
Meeting every Wednesday on 13:00 at CROWNE PLAZA HOTEL, 111 Yefe Nof st., Haifa

01/08/2018 - 1.8.18 ישיבה עסקית

1.8.18 ישיבה עסקית

1.8.18 ישיבה עסקית
צילם: יורם נאומן
פגישה שבועית מספר 5- 1/8/2018

 

כתבה וערכה: שולמית קנטר


הנשיא פתח את הישיבה ובירך את כל הנוכחים. זו הישיבה העסקית הראשונה של השנה והיא תעסוק באישור התקציב החדש לשנת 2018/2019 ובדוחות הכספיים של שנת 2017/2018.

Pool Side
בסכמו את החודש הראשון של השנה הדגיש הנשיא את הצד החברתי של המועדון, דיווח של האפיקים השונים על פעילותם ועל האירועים החברתיים הרבים שהתרחשו בחודש הראשון. הנשיא סיפר לנו שבעתיד נקיים את פינת ה85 שבה חברים יספרו דברים מעניינים מקורות המועדון. כמו כן יספרו חברים על המקצועות השונים שלהם. בין האירועים החברתיים הרבים של החודש הראשון היו המפגשים של
שכולם היו מוצלחים ותרמו רבות לגיבוש החברתי של המועדון. כמו כן התקיימו ישיבות של כל הוועדות בין השאר יש החלטות לבצוע למשל: וועדת רווחה וקהילה יצאה תוכנית של "אמץ תלמיד" שמטרתה לעזור לתלמידים להגיע להישגים יפים בלימודים.  

פסוק השבוע ניתן ע"י צבי פורר:

" החברה הנעימה ביותר היא זו שבין חבריה שורר יחס הדדי של כבוד מתוך שמחה".

את הפסוק הזה בחר צבי אחרי שהתארח אצל משפחת שרף שייצרו אווירה נהדרת שהזכירה לצבי את המשפט הנ"ל של גטה.

ברכות רעות ניתנו ע"י שלמה מרקל:

ימי הולדת:

שחר שבו- 2/8

ימי נישואין:

ותד מוחמד ולנא- 1/8

כרכבי לוטף וסוניה- 4/8

 

ברכה בינלאומית ניתנה ע"י עירית יגר:

עירית בירכה את מועדון הרוטרי של העיר ארפורט שהיא עיר תאומה לחיפה. עיר עתיקה בגרמניה שחלק ממנה נבנה בימי הביניים. זה המועדון הראשון שהוקם לאחר איחוד גרמניה המזרחית עם המערבית ב- 1991 ויש בו 64 חברים. שמו של הנשיא- מארק פרינג והמועדון נפגש כל יום שלישי בערב במלון פייר.

-קובי גופר הקריא את מכתבו של נשיא מועדון אתונה בו הוא פונה אל גידי ינאי ומודה לו על מכתב הניחומים שנשלח לנפגעי השריפה הגדולה בעיירה ליד אתונה. נשיא מועדון אתונה סיפר שהאזור שהיה מכוסה עצים ויערות נישרף כולו והאזור נראה כמו אחרי אסון נורא. הוא הדגיש שבימים עצובים אלו המכתב של המועדון שלנו נותן להם הרבה עידוד ותמיכה.

 

ליאת שרף סיפרה לנו על חברתה עירית יגר בפינה שאנחנו קוראים לה "משהו שלא ידעתם על"

היא סיפרה לנו שלעירית שתי בנות וארבעה נכדים. עירית עבדה במשך 40 שנה כאחות מצטיינת בבית חולים כרמל, עזרה להקים ולנהל מכון דיאליזה גדול שהוקם בקריית ים לפני 23 שנה. במסגרת עבודתה עם חולי הדיאליזה נתנה להם הרבה תמיכה והאהבה. עירית לומדת כל החיים: אחיות, ניהול מערכות בריאות, משפטים, גישור ועוד... עירית היא אישה חרוצה מאוד מלאת חיים ומעוררת השראה.

 

המזכירה שלומית דיווחה על התכנסות וועדת בית מילר, התכנסות הוועדה לעלייה ולקליטה. וועדת הדוברות תתכנס ב-5/8.  ובשבת הקרובה מפגש אצל חניתה ודוד. יושבת ראש הוועדה לזהירות בדרכים דלית מגיד סיפרה שיהיו שני מפגשים שעוסקים בזהירות בדרכים: אחד ב-13/8 ואחד ב-15/8. בשיתוף עם העיריה יוקם מתחם בטיחות עם סימולטורים לנהיגה כדי להדגיש את הסכנות האורבות בכביש.

דני זגול הודה לכל החברים שקיימו עימו קשר בזמן מחלתו והציע להקים וועדה שתשמור קשר עם החברים החולים.  

-אמירם אסמן העלה את נושאי התקציבים.

התקציב לשנת 2018/2019 מסתכם ב-283,700 ₪. תקציב זה אושר ע"י כל חברי המועדון. התקציב של שנת 2017/2018 אושר ברוב קולות אחרי הצעות רבות של החברים שעסקו בשיפורים שיש ליישם בעתיד. הנשיא סגר את הפגישה והזמין את כולנו להרצאה של אורן חזן בשבוע הבא בברכת סוף שבוע נעים ושבת שלום שולמית קנטר.

 
2018 © כל הזכויות שמורות למועדון רוטרי חיפה | בניית אתריםבניית אתרים