נפגשים כל יום רביעי בשעה 13:00 במלון ביי וויו BayView, חיפה
Meeting every Wednesday on 13:00 at BayView HOTEL, Haifa

28/02/2006 - נערכה סדנת נאמני בטיחות

סדנת "נאמני בטיחות "

בארוע שהפקד על ידי רוטרי חיפה ו ויצא לביצוע היום, 28/2/06 , הגיעו כמאה תלמידים לבית חולים לוינשטיין ועברו סדנה הנקראת "נאמני בטיחות ". הנושאים שהועלו בסדנה הנם כדלקמן :
א. שיחת פתיחה והסבר .
ב. הקרנת סרט המתבסס על חמישה נפגעי תאונות דרכים ושיקומם .
ג. מפגש במליאה עם נפגע תאונת דרכים .
ד. הפסקה וכיבוד קל .
ה. סדנה חווייתית - מהי נכות ?
ו. סבב נוסף - מפגש אישי עם קורבן תאונת דרכים .
ז. סיכום והעברת שאלוני משוב .
תוכננו לגיע כ200 תלמידים, הגיעו כמחצית מהם ! הזמנו לישיבה עם ארבעת המורות שנכחו בארוע ועם מספר תלמידים על מנת לבחון את יעילותה של הסדנה ולברר את סיבת העדרותם של יתר התלמידים .
כתב , צילם וארגן את האירוע - שמוליק שטיינר
מורה אחראית: אתי בר מאור 052-3205400 +

אדר תשס"ו ‏05 מרץ 2006
לכבוד מר שטיינר מועדון רוטרי חיפה
הנדון: יום עיון בבית לוינשטיין
שלום רב ,
ברצוני להודות לך מקרב לב על יום העיון בנושא המלחמה בקטל בכבישים , שהתקיים בבית לוינשטיין בחסות מועדון רוטרי חיפה. ביום ג' 2.3.06 השתתפו תלמידי י"ב מבית ספר "אליאנס" ביום עיון בו נחשפו לתוצאות החמורות של פציעה בתאונות דרכים . יום עיון ייחודי זה, במיקומו המיוחד, בית לוינשטיין , מהווה נדבך נוסף בתוכנית "נהיגה בטוחה", בה השתתפו תלמידינו בשנה זו. יום העיון היה מרתק ומוצלח מאד. המפגש עם המשוקמים , פגועי הראש, יוני ושי היה מרגש ונוגע ללב. כמו כן שאר הפעילויות שהתקיימו במהלך התוכנית. בשיחה שקיימנו עם התלמידים ציינו התלמידים את הרושם החזק שהשאיר עליהם יום עיון זה, ועל כוונתם האמיתית לנהוג באחריות ובזהירות, ולהיות "שליחים – משפיעים" על חבריהם ומשפחתם. תודה על שבחרתם בנו לקחת חלק בפעילות חשובה ומבורכת זו, פעילות שהיא חובה על כל נהג ובמיוחד על הנהגים הצעירים, בתקווה שישאו את דגל השינוי בתרבות הנהיגה בכביש ויתרמו בכך להצלת חיים ולמיגור הקטל בדרכים. על העשייה המבורכת שלכם ,
יישר כוח !
בברכה
אתי בר-מאיר מרכזת שכבת י"ב וצוות המחנכים  
2023 © כל הזכויות שמורות למועדון רוטרי חיפה
bullet