נפגשים כל יום רביעי בשעה 13:00 במלון ביי וויו BayView, חיפה
Meeting every Wednesday on 13:00 at BayView HOTEL, Haifa

16/10/2013 - פלורה פולק - סוגיות בבטוח לאומי

פלורה פולק היא ילידת חיפה ,טוענת משפטית ויועצת מס, במיוחד בטפול בבעיות מול הבטוח הלאומי. משמשת עד מומחה בנושאי שכר. היא מרצה כ 22 שנה באוניברסיטת חיפה ובמכללה למינהל בנושאי דיני עבודה ובטוח לאומי. נשואה ולה שלושה ילדים ושלושה נכדים.

בהרצאתה היא ספרה על זכויות רבות המוקנות לנו וןאשר המוסד לבטוח מסתיר אותן מעינינו.. היא מוכנה לסייע לחברי המועדון בסוגיות שונות הקשורות במימוש זכויות במוסד לבטוח לאומי.
טלפון: 0507572266  polak14@bezeqint.net

פסוק השבוע חביבה רוגר:
היום הוא יום הזיכרון ליצחק רבין, ראש ממשלת ישראל שנרצח לאחר עצרת השלום בכיכר מלכי ישראל, שלימים נקראה על שמו. בשבועות שקדמו לרצח ליווינו, ככתבי חדשות, את רבין בסיוריו בצפון. שאלנו אותו על ההסתה הבוטה נגדו והוא השיב בפראפראזה על דבריו של מנחם בגין: "אני לא חושש. יהודי לא ירים יד על יהודי". הוא האמין בזה. פסוק השבוע היום לקוח מתוך דברים שאמר יצחק רבין בנאומו האחרון, בעצרת השלום. "אלימות היא כרסום יסוד הדמוקרטיה הישראלית. יש לגנות אותה, להוקיע אותה, לבודד אותה. זו לא דרכה של מדינת ישראל. יש דמוקרטיה, יכולות להיות מחלוקות, אך הכרעה תהיה בבחירות דמוקרטיות". דקות ספורות לאחר שאמר מלים אלה נרצח ראש ממשלת ישראל.
2023 © כל הזכויות שמורות למועדון רוטרי חיפה
bullet