נפגשים כל יום רביעי בשעה 13:00 במלון ביי וויו BayView, חיפה
Meeting every Wednesday on 13:00 at BayView HOTEL, Haifa

11/05/2005 - הועידה האיזורית של רוטרי באילת

הועידה השנתית של רוטרי ישראל נפתחה ביום חמישי  11.5.06 במלון קלאב הוטל באילת בנוכחות של למעלה מ 600 משתתפים בחסותו של נגיד רוטרי ישראל לשנת 2005/6 אבנר פוקס. אורח כבוד בועידה הוא סגן נשיא רוטרי העולמי מר ג'ונתן ממועדון לאגוס בניגריה. מנהל הועידה הוא נל' אלי ליכטר ומזכיר הועידה – גדי כהן ממועדון חיפה. בין המברכים היה גם ראש עיריית אילת, אשר הכריז כי אילת תהיה בקרוב עיר אוניברסיטאית, וכל סטודנט שילמד באילת יקבל מילגת לימודים מלאה. (מקווה שלא על חשבון הרוטרי).
אלי ומירי ליכטר קיבלו ברכות על הולדת בתו אל-ים. הנג"לים סרוגי ואליהו ברכה קיבלו ברכה על יום הולדתם שחל היום. בירכו בין השאר: מיכל פלדהמר, נגידת האופן הפנימי, יניב נאסר אדין, נגיד רוטראקט ישראל ממועדון דלית אל כרמל, ורן לין - הנגיד המיועד לשנת 2006/7 נציג הנשיא העולמי, מר ג'ונתן, הירצה בנאום מבריק ומלא הומור על הפרוייקטים העולמיים של הרוטרי. וסיים בבדיחה על שהאפריקנים מדברים הרבה ולא יודעים לסיים נאומים: כיוון שהאפריקני מדבר הרבה מידי חובה עליו לנאום כאשר הוא עומד על רגל אחת... כאשר הוא מתעייף ועומד גם על רגלו האחת –עליו לסיים לדבר, "ולכן אני כבר עומד על שתי רגליים... עלי לסיים את הנאום כרגע" וקיבל על כך מחיאות כפיים סוערות..
הנגיד אבנר פוקס הודה לצוות הנגיד וכן למארגני הועידה, וקרא לרוטרי להמשיך ולתרום לקהילה בה אנו חיים.ד את הועידה הנחה בצורה יפה ביותר חברינו יוסי כפירי... בועידה הוענק למועדון  על ידי הנגיד פוקס   פרס קהילתי . ראה להלן.

כתב  : נפתלי בלבן – אוברהנד

צילומים: יואל גלעד ונפתלי בלבן שאול ד'אנג'לי וק.ק גרדינגר

1)מועדון רוטרי חיפה זכה בפרס האזור לשנת 2005/6 בגין ארגון קייטנות לנוער מצוקה יהודי וערבי. כן צויין השי שתרמה חברת "הנקל סוד" בדמות חומרי ניקוי סבונים ושמפו בתווכו של נשיאנו שאול ד'אנג'לי.
(2) בועידה הופיעו 5 חברי משלחת GSE - Group Stduy Exchange מפילדלפיה. הנשיא שאול ד'אנג'לי לקח אותם לצלילה במפרץ אילת על מנת להפיג את המתח שנצבר אצלם בעתיה של מצגת שנתנו בפני באי הועידה.
(3) לועידה הגיעו שלושה מחברי רוטרקט חיפה שיסדנו בימים אלה - ניר - הנשיא, משה המזכיר וחבר נוסף. ניר הנעים לנו בנגינת גיטרה את קבלת השבת של יום שישי.


2023 © כל הזכויות שמורות למועדון רוטרי חיפה
bullet