נפגשים כל יום רביעי בשעה 13:00 במלון ביי וויו BayView, חיפה
Meeting every Wednesday on 13:00 at BayView HOTEL, Haifa

06/03/2013 - ישיבה עסקית

דו״ח פעילות מועדון רוטרי חיפה למפגש העיסקי של 6.3.13

1. ״ערבים ליד האח״. - השנה נערכו ערבי ה״פיירסייד״ בכ- 10 בתים: משפ. פורר, כפירי, לינקולן, דאנג׳לי, כבירי, רוזן, קירשטיין , ברגמן, אביטן , ומעיין. תודה רבה ומיוחדת למארחים על הנכונות, הרצון, הכיבוד הנאה, והאוירה הנעימה שהיתה בכל הבתים והביאו להצלחה רבה של המפגשים!! בקשתו של הנשיא, נחום, בדבר נושאי השיחה במפגשים התמלאה והשרתה אוירה כייפית. נרשמה נוכחות מרשימה של המשתתפים: כ- 75% מחברי המועדון נטלו חלק במפגשים.
2. פרויקט ״ביקור חברים במקומות העבודה״ - למעלה מ-56 חברי המועדון אירחו והתארחו במקומות העבודה של החברים. תודה לרוטריון, אילן אור, שהיה אחראי על הפרויקט. תגובות החברים לפרויקט חדש וחדשני זה, היו מצוינות!! נערכו הכרויות מעמיקות יותר בין החברים,ובין עשייתם המקצועית המעניינת. ההנהלה הנוכחית ממליצה בחום להמשיך בנוהל זה , גם בשנה הבאה.
3. ״קבלת שבת״״- לאור ההצלחה בפעם הראשונה, תערך ״קבלת שבת״״ בבית משפחת כפירי ביום שישי 15.3 הזמנות נשלחו לכל החברים והזמנה גם מצורפת למייל זה. את הבוקר ינהל חברנו: צבי פורר, שיקבל אתנו את השבת ב״אומר וצליל״. תודה ליוסי וצבי ובנות הזוג על העמל הרב המושקע בבוקר שכזה. כמו- כן , אנו מצפים להשתתפות ערה של החברים בבוקר איכותי זה.
4. פרויקט ״יוצאים ביחד״, שהגה הנשיא, ותכליתו, יציאה משותפת של כמה זוגות מהמועדון לבילוי בבית-קפה, פאב, מסעדה וכד׳ - יוצא לדרך מיד אחרי פסח. הפרויקט באחריות נ״ל יוסי כבירי, שמצוות את החברים לקבוצות. תודה ליוסי על היענותו. היציאה המשותפת תתקיים בשבוע שבין : 3.4. – 11.4
5. ״ערב הגאלה״ היה מוצלח ביותר. דיווח סופי יתקבל בהמשך.
6. הוצג ואושר מאזן ״קרן המועדון״ ליום ה- 30.6.12 ע״י ועדת הביקורת, הנהלת המועדון והצבעת החברים הנוכחים בישיבה העסקית של המועדון.
7. מפגש המועדון ב- 10.4.13 יוקדש השנה ליום העצמאות והנושא: ״שלושה דורות מספרים עצמאות״ - 3 חברי המועדון יספרו את סיפורם המרתק. האירוע יתקיים במוזיאון חיל הים ויכלול סיור קצר. תודה לאריה ברגמן על האירגון.
8. ״קמחא דפסחא״ - כבכל שנה רוטרי ממשיכה במסורת קיום המנהג של ״קמחא דפסחא" למען בית ההסעדה. חברים המעוניינים לקיים את המצווה מתבקשים לפנות לר/ אריה לבנוני שנאות להמשיך ולרכז את גביית הכספים למטרה חשובה זו.

2024 © כל הזכויות שמורות למועדון רוטרי חיפה
bullet