נפגשים כל יום רביעי בשעה 13:00 במלון ביי וויו BayView, חיפה
Meeting every Wednesday on 13:00 at BayView HOTEL, Haifa

06/01/2010 - ישיבה עסקית

הישיבה העסקית החודשית התנהלה באוירה נינוחה מאחר ולא התאפשר לחברים מחוסר  זמן  להעלות שאלות., להוציא שאלה אחת של קני גרדינגר  המלין על כך שההנהלה איננה מדווחת על אחוז הנוכחות השבועית של החברים כנדרש בתקנון (!!!) הנשיא ומ"מ מזכיר הכבוד האני אלפר משיבים כי אחוז הנוכחית השבועית במפגשי המועדון הוא כ 50%.

את פסוק השבוע הביא האני אלפאר, ולאחריו חנן שזיפי הביא את ברכות הרעות. פריצי פרידמן  ברך את מועדון רוטרי סנטה אנה מקליפורניה במסגרת הברכה הבינלאומית . הנשיא הודיע לחברים כי רוטרי ישראל אישר למועדוננו להיות הספונסר של מועדון רוטרי - נופית בהקמה, ובלבד שימצאו  די חברים מחברי המועדון שיסכימו ללות את המועדון בהליכי ההקמה . הנשיא אלברט לינקולן, המזכיר העולמי של הבהאים הזמין את המועדון  בשבוע הבא ל"ארוחת מיליון דולר" שבמסגרתה נבקר במתחם הבהאים .

ורד אביטן הגזברית   נתנה דין וחשבון על המצב הכספי של המועדון שנמצא  כרגע ביתרת זכות . לצערה, טרם הוגשו מאזני קרן מועדון רוטרי ל 2007 ו 2008 , ומסיבה זו כפסי הקרן מעוכבים, יש גם מספר חברים שטרם שלמו עבור כרטיסי גאלה . דווח שקרן הכט תרמה למועדון , כמידי שנה עשרות אלפי שקלים. משלחת טריומפ תצא השנה לדרכה, בסיועו של שאול ד'אנג'לי שתרם 13000 ש"ח .

שלום ואנו סקר את פעילות אפיק המקצוע שבראשו הוא עומד.הוא מלין על כך שטרם  אושר למועדון "מוסד מוכר" לצורך קבלת  תרומות, ומסיבה זו לא ניתן הסיוע הכספי ממשרד התקשורות,  מזה 3 שנים,  ל"בית מילר" ספינת הדגל של המועדון . המועדון איננו תומך עוד ב"בבית המיסדים" שהוקם על ידו.דירקטור מטעם המועדון, יואל קיש מכהן בבית המיסדים, למרות שהוא פרש השנה מהמועדון.יש להביא לשינוי המצב .

2023 © כל הזכויות שמורות למועדון רוטרי חיפה
bullet